Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
Sonunda... Tesekkurler Smile

Alıntı

(02-08-2012, 10:05 PM)Mercankaya demiş ki: Sonunda... Tesekkurler Smile

+1

Alıntı

Öneri ve sorularımız, ''Okumuyoruz'' başlığına yazamadığım için burada soruyorum. Hergün ortalama 2-3 saatimizi verdiğimiz TTC ' mu, cevap yazamadan, haftada 1 gün sadece okumak için ayırsak nasıl olur?
Önerim haftabaşı olması, yoğunluk sebebiyle Pazartesi günüdür. Ogün herkes dilediği konuyu inceler, okur, ve dinleniriz.
Bakmasam olmuyor, bakınca zaman su gibi geçiyor, yoruyor. Yaşlanıyorum Sad galiba.

Alıntı

(02-08-2012, 08:01 PM)wildeagle demiş ki: Heart Teşekkürlerimle...

Katılıyorum. Thumbs Up Big Grin

Alıntı

daha önce kayıt ettiğim nikim le artık giremez oldum.Yeniden_kuvva idi. o kural bu kural imla kuralı şu kuralı bu kuralı. burda açıkladıklarınızın tamamı öyle yada böyle bir internet sitesinden yada silahın kendi sitesinde alınan bilgiler.yöneten yada üye olan kişilerle bir problem değil benimki. aranızda mesleği gereği silahla yatıp kalkan yada kalmış olanlar vardır.ama kasmayın kendinizi bu kadar.hatta bir kışla bir karargah havasına da sokmayın.mesleki sanal masturbasyon ortamı gibi burası. kendinizi tatmin ediyorsunuz. şu silah iyidir bu silah kötüdür diye. akıllı bir adamın elindeki her silah iyidir. yaşasın özgür ve serbest wikipedialar.

Alıntı

Lütfen forum kurallarına uyunuz, kuralarımız budur uymayacaksanız durmayın gidin.

Alıntı

Kasmak degil. En basta guzel dilimize saygi duymak bizim yaptigimiz.

Alıntı

(05-08-2012, 11:38 PM)bozkurtcml demiş ki: Kasmak degil. En basta guzel dilimize saygi duymak bizim yaptigimiz.

Kendine saygısı olan herkes öncelikle girdiği sanal veya gerçek hayattaki ortamlarda kurallara uymayı hedefler. Bu sayede tepki çekmek yerine kabul göreceğini bilir. Kabul görmemiş kimsenin fikirleri de pek kabul görmez. O nedenle daha önce de dendiği gibi bu tür girişimlere cevap vermemek en iyisidir.

Dilime saygısı olmayan adama saygı duymam. Benim için konu bu kadar nettir.

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

(05-08-2012, 11:36 PM)_1283_ demiş ki: daha önce kayıt ettiğim nikim le artık giremez oldum.Yeniden_kuvva idi. o kural bu kural imla kuralı şu kuralı bu kuralı. burda açıkladıklarınızın tamamı öyle yada böyle bir internet sitesinden yada silahın kendi sitesinde alınan bilgiler.yöneten yada üye olan kişilerle bir problem değil benimki. aranızda mesleği gereği silahla yatıp kalkan yada kalmış olanlar vardır.ama kasmayın kendinizi bu kadar.hatta bir kışla bir karargah havasına da sokmayın.mesleki sanal masturbasyon ortamı gibi burası. kendinizi tatmin ediyorsunuz. şu silah iyidir bu silah kötüdür diye. akıllı bir adamın elindeki her silah iyidir. yaşasın özgür ve serbest wikipedialar.

Siz biran önce defolup gidiniz yoksa tatmin sonucu boğulup gideceksiniz ...

Alıntı

Yazı ile iletişim kurulan bir alanda dil ve imlâ kurallarını kullanma şekli, okuyacak insanlara karşı duyulan saygı ve edebin biricik göstergesidir!

Saygılarımla,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi