Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
Exclamation 
Sayın lupus,

Uyarınızdan sonra konuyu bende okudum. Yeni üyeyim bende takip ediyorum artık Smile

Bu arada 1 Ekim'de ingilizce akademik yazma becerilerinden sınava gireceğim. Oradan geçip de imla kurallarını burada o zamana kadar hala öğrenemezsem, yazıklar olsun bana...

Alıntı

sn lupus
oncelıkle bayramınızı tebrık edıyorum bu vesıle ıle...Sureklı elımın altında olan computer klavyesı TR degıl ve sadece noktalı "ı" var . Su an ıse bır TR klavyeden yazmaya calısıyorum sonuc ; malum ....

Bunu bir mazaret olarak sunmuyorum , kusuruma bakmasın degerlı arkadaslar , gostermıs oldugunuz hassasıyete dusurmus oldugum eksıklıkten dolayı mahcubum .

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...400&page=4 (yukarıdakı cevabın ılgılı oldugu lınk , konu ıle ılgılı oldugu ıcın burada cevaplamayı uygun gordum )

Alıntı

Bu konuda göstermiş olduğunuz hassasiyet gerçekten takdire şayan. Teşekkürler.

Alıntı

Sayın modaratörler,beni de banlarmısınız lütfen. zira bir topikte bu kadar katılımcıyı banlayarak rekor kırmak üzeresiniz, bende bu rekor kırılmadan kalmasın yazık olur düşüncesindeyim. uzun zamandır forum a girmiyordum girdim ve forum sanki bana sanal bir tarikatmiş gibi geldi. bir tarikat şeyhi ve halifeleri izlenimi uyandırdı bende. üstat ların çabalarını ve gayretlerini taktir ediyorum. lütfen beni yanlış anlamayın imla kurallarını bilmeyen ölsün, AMİİİN diyenlerden olmakta istemem.ne kadar eğitim o kadar bilgi milli eğitim in eğitimiyle bu kadar paralı eğitim alacak imkanımız da yoktu ne yapalım şimdi bilmiyoruz diye ölelim mi? vktim de yok olsa üçüncü bir iş yapacağım nasıl olacak. tuzu kuru olan konuşuyor

saygılar

Alıntı

yörük beyi demiş ki:... milli eğitim in eğitimiyle bu kadar paralı eğitim alacak imkanımız da yoktu ne yapalım şimdi bilmiyoruz diye ölelim mi?

Milli Eğitim her okulda noktadan sonra büyük harfle başlanacağını öğretir, bunu için paraya veya özel okula gerek yok. Buradaki sorun bilmemekten çok umursamamak, ki bunun düzelmesi daha zordur.

Alıntı

yörük beyi demiş ki:Sayın modaratörler,beni de banlarmısınız lütfen. zira bir topikte bu kadar katılımcıyı banlayarak rekor kırmak üzeresiniz, bende bu rekor kırılmadan kalmasın yazık olur düşüncesindeyim. uzun zamandır forum a girmiyordum girdim ve forum sanki bana sanal bir tarikatmiş gibi geldi. bir tarikat şeyhi ve halifeleri izlenimi uyandırdı bende. üstat ların çabalarını ve gayretlerini taktir ediyorum. lütfen beni yanlış anlamayın imla kurallarını bilmeyen ölsün, AMİİİN diyenlerden olmakta istemem.ne kadar eğitim o kadar bilgi milli eğitim in eğitimiyle bu kadar paralı eğitim alacak imkanımız da yoktu ne yapalım şimdi bilmiyoruz diye ölelim mi? vktim de yok olsa üçüncü bir iş yapacağım nasıl olacak. tuzu kuru olan konuşuyor

saygılar

1. Bu saçmalıklara yazacak bir karşılık bulamıyorum...
2. Cümle sonuna nokta koymak, ve yeni cümleye büyük harfle başlamak ilkokulda öğretiliyor. Ve sanırım bu ülkede hala ilköğretim zorunlu ("Oxford vardı da biz mi okumadık" serzenişleri pek gerçekçi olmuyor yani, kusura bakmayın) Noktaları koymuşsunuz ama yeni cümle için "Shift" tuşuna basmaya üşenmişsiniz anlaşılan. Sonra da bu "düğmeye basmaya üşenmekten" ibaret durumu, kafanızda bir komplo teorisine bağlayıp aklamak adına mı "tarikata benzettiniz" forumu..?
3. Forumu bu derece mesnetsiz, alakasız, üstelik "kültür düzeyini yüksek tutmak, dile önem vermek gibi bilimsel çabaları inanılmaz derecede cüretkar suçlamalarla şeyhliğe-tarikata bağlayabildiğinize göre; sanırım artık aramızda olmak istemiyorsunuz.
4. Bu isteğinizde ciddi misiniz...? Hemen banlayabilirim. (İyi niyetten dolayı tekrar soruyorum)

Sevgiler

Alıntı

Selam arkadaşlar inanın size tuhaf gelecek biliyorumfakat üsteki yazıyı ben yazmadım telaşımdan imla kurallarına dikkat etmiyorum. benim misafirim olan kuzenim yazmış fark ettiğimde yolcu etmiştim. bu yazıyı yazdıktan sonra peşinden gideceğim çok özür diliyorum tamamen iyi niyetimden forumu incelesin diye yanlız bıraktım çok özür diliyorum inanın çok üzgünüm

Alıntı

yörük beyi demiş ki:Selam arkadaşlar inanın size tuhaf gelecek biliyorumfakat üsteki yazıyı ben yazmadım telaşımdan imla kurallarına dikkat etmiyorum. benim misafirim olan kuzenim yazmış fark ettiğimde yolcu etmiştim. bu yazıyı yazdıktan sonra peşinden gideceğim çok özür diliyorum tamamen iyi niyetimden forumu incelesin diye yanlız bıraktım çok özür diliyorum inanın çok üzgünüm

Sn Yörükbeyi,

Açıkçası sizin yazdığınıza inanmak benim için gerçekten çok güç olmuştu...(Tekrar tekrar okumak zorunda kalmıştım)
Ne diyeyim, en azından bir arkadaşımızı kaybettiğimiz düşüncesinden dönmüş olduk....Big Grin

Sevgiler

Alıntı

Keyfimi kaçırmıştı okuduklarım,ilahi Yörükbeyi Big Grin Sizin kuzen çabuk analiz etmiş forumu. Aman arkasından gitmeyin. Farkında değilmiş gibi davranıp bir forum organizasyonuna denk gelecek şekilde davet edin de ortaya alalım Big Grin

Alıntı

beni banlasanızda haklısınız tamamen benim dikkatsizliğim gerçekten kusura bakmayın.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi