Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
Arkadaslar,

Yazilarinizdaki imla hatalari ve buyuk kucuk harf duzeltmeleri siz hatali yazdiktan bir sure sonra duzeliyorsa, otomatik google amca yapti zannetmeyin.

Birisi emek ve zaman harcayip duzeltiyor haberiniz olsun.

Lutfen biraz daha duyarli olalim.

Tesekkurler.

Alıntı

Elinize emeğinize sağlık,yavaş yavaş öğreniyoruz..

Alıntı

Bugün '' Acaba sadece benim cep telefonumda mı Türkçe harf ve karakterler var?...'' diye merak ettim...Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan cep telefonlarının klavye ve tuşlarını tek tek kontrol ettim...Meğer sadece benim cep telefonumda Türkçe karakterler yokmuş...Meğer millet bir tuşa bir saniye daha fazla basmaya üşendiği için Türkçe karakterleri göremiyormuş...

Bir tuşa, bir saniye daha fazla basmaya üşenen umursamaz, özensiz, saygısız kişilere bir kez daha hatırlatmak istiyorum;

Hiç kimsenin saniyeleri sizin saniyelerinizden daha değersiz değildir!..

Alıntı

Sn. Lupus,

Şahsım adına size çok teşekkür ederim.

Bir çok mesajımı düzelttiniz, düzelttiğiniz her mesajı tekrar okuyarak neleri yalnış yazmış olduğumu öğrenmeye çalıştım.

Sadece kelime hataları değil, anlatımla ilgili de bir çok hatam olmuş .

Aklınızdakileri yazıya dökmek, bunu yaparken anlatmak istediğinizi okuyan kişiye aktarabilmek de ayrı bir sanatmış.

Bunu sayenizde öğrendim.

Saygılar.

Alıntı

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Alıntı: (Bu Mesaj Bugün 10:11 değiştirilmiştir. Değiştiren : lupus.)

Alıntı

Öğreneceğim daha çoook şey var....

Smile

Alıntı

Hazır youtube açıkken Sn Lupus'un belki biraz yükü azalır diyerek paylaşayım.

Alıntı

Sayın madenci08 8.17'deki hatayı gördünüz mü? Tongue
Saygılarımla

Alıntı

[Resim: DKwyoz.jpg]

Alıntı

Cep telefonundan mesaj yazarken, Türkçe karaktere geçmek veya bir noktalama işareti koymak için tuşlara bir saniye daha basmaya üşenen kişilerin mesajlarını düzeltmeye mesai harcanmayacaktır. Bu düzeyde üşengeçlik sergileyecek kadar saygısız olan insanlar, kendilerine ve yazdıklarına saygı gösterilmesini beklemesin.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi