Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
Sn Adminler;
Üyelik onay mesajım hala aktif olmadı sanırım tek tek inceleyip yolluyorsunuz şimdiden teşekkürler.

Alıntı

(04-08-2013, 10:53 PM)Radyal demiş ki: Sn Adminler;
Üyelik onay mesajım hala aktif olmadı sanırım tek tek inceleyip yolluyorsunuz şimdiden teşekkürler.

Sn Radyal ;

Üyeliğiniz onaylanmamış olsa hiçbirşey yazamazdınız , yani üyeliğiniz şu an aktif.. Yanlız belli bir süre yeni konu açamazsınız..

Saygılar..

Alıntı

Sanırım bazı katılımcılar, özellikle de yeni katılımcılar, bu teoriye cidden ve samimiyetle inanıyorlar...

[Resim: pr75.jpg]

Alıntı

Bu makaleyi okuyabilmek için 17" monitöre yakinlasmam gerekti. Zannetmeyin ki görmedigim için Smile .

Alıntı

İnsanoğlu ilk önce iletişim ihtiyacı hissetti ve dil bu şekilde ortaya çıktı, yani dil sosyalleşmenin ve medeniyetin anahtarıydı.
Dünya üzerinde kullanılan tüm diller, sahip oldukları toplumun kültür ve medeniyetini temsil ederler, sadece bu sebeple bile saygı duyulmayı hak ettikleri düşüncesindeyim. Bir dili doğru öğrenip doğru kullanmak ona gösterilecek en büyük saygıdır bence, zaten dilini yeteri kadar öğrenemeyen insan kendisini tam manasıyla ifade etme yeteneğinden yoksundur. Pek çoğumuz ''ben de dahil'' okumadığımız, öğrenmediğimiz için derdimizi anlatırken ''eee, hıı, aa,'' gibi manasız sesler kullanır, duru ve akıcı konuşamayız. Bunun sebebi ise dilimize ait pek çok kelimeyi bilmemek galiba, 300 kelime ile konuşmakla 3000 kelime ile konuşabilmek aynı şeyler olmasa gerek.
Saygılarımla

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=11364

Gördüğünüz gibi tolerans göstermekle, yardımcı olmakla, düzeltmekle bir yere varılmıyor...

Alıntı

Anlaşılmayı umarak yazıyı karışık yazmak, ''nasıl olsa midede birleşecekler'' diyerek salata ve hoşafı karıştırıp yemek gibi bir şey...

Şu link güzelmiş.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi:T%...an_hatalar

Saygılar.

Alıntı

Bir de email yolu ile gelen saheserler var ki, ne siz sorun ne de ben soyleyeyim. Smile

Date: February 20, 2014 at 2:08:02 PM EST
To: <admin@tabancatufek.com>

Subject: ben sıtedekı tüfeyın üzerındekı elkundagını sorcaktım bana cv verır senız sevınırım telım ...

Alıntı

(22-02-2014, 03:56 AM)taktik demiş ki: Saygılar merak ettiğim hususa bir türlü cvp bulamıyorum yiv set namlu ile poligonal namlu arasında yivsetli namlunun yivlerden barut gazı kaçırma dezavantajı dışında bu iki namlu türü artı ve eksileri nelerdir poligonal namlu üretiminde karakteristik çizilmelerden bahsedilmişti bi yazıda detaylandıra bilmemiz mümkün müdür acaba teşekkürler.
Türkçe meali; poligonal namlu ile normal yivli namlunun avantaj ve dezavantajları nelerdir?

Alıntı

Sn adminler,

Çoğu konuda 2011 tarihinde ve öncesinde yorum yapmış olan siyah isimli üyelerle karşılaşıyoruz, atılmış olanların mavi isminin üzerinde çizgi oluyor. Siyah isimin anlamı nedir acaba?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi