Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
Sn.Poyraz23,

Bu konudaki hassasiyetiniz çok teşekkür ederim. Çoğu kişinin cep telefonu ve İ-Phone' larında Türkçe dil ve alfabe seçeneği var, lütfedip internet ve outlook ayarlarını Türkçe' ye çevirme hazmetine katlanmıyorlar.

Benzer konu başlıklarında daha önce de dile getirdim, Türkçe klavyeye ulaşım imkanımın olmadığı zamanlarda, acilen bir mesaj yazmam gerekmiyorsa, yazmıyorum, yazmak zorunda olduklarımı da mümkün olduğu kadar elim Türkçe bir klavyeye değer değmez düzeltmeye çalışıyorum...

Bu konuda beni gerçekten sinirlendiren şey ise, pek çok kişinin forumun bu hassasiyetini bildiği halde bu hassasiyete saygı göstermeden kendisine saygı gösterilmesini ve yardımcı olunmasını beklemesi...

Saygılar.

Alıntı

Sn.İlksurfer;

18 Temmuz 2013'te paylaşmış olduğum haberin altına kendimce bir yorum yapmış ve neyi kastettiğim belli olması dışında noktalı şekilde yazdığım küfür sebebiyle bir gün uzaklaştırıldım.Uzaklaştırılmam önemli değil.Aslında teröristlere küfür ettiğim için değil, forumda küfür ettiğim için ceza aldığımı biliyorum fakat bu beni yine de kırmadı değil.

Alıntı

Sn Poyraz23,

Kime edilirse edilsin forumda kufur etmek yasak. Ayni kufuru eden Hurriyet yazari dun emniyete cagirildi. Eminim siz de 1 gun uzaklastirilmak yerine emniyete cagirilsaniz daha fazla kirilirdiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23760077.asp

Alıntı

(19-07-2013, 05:04 PM)ilksurfer demiş ki: Sn Poyraz23,

Kime edilirse edilsin forumda kufur etmek yasak. Ayni kufuru eden Hurriyet yazari dun emniyete cagirildi. Eminim siz de 1 gun uzaklastirilmak yerine emniyete cagirilsaniz daha fazla kirilirdiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23760077.asp

Sn.İlksurfer;

Zaten söyledim forumda küfür ettiğim için ceza aldığımı.Emniyet çağırsa dert değil kara toprak çağırmadıktan sonra.Uyarınıza teşekkürler...

Alıntı

iyi geceler herkese bende forma bir hafta ceza yemiştim bi soru sordum bilgisizliğim nedeniyle diger giriş yaptıgımda hemen banlanmışım benimde zoruma gitti çünkü sizin çok degerli fikirlerinize inanılmaz ihtiyacım var bir silah almak üzereyim bir soru sordum ve hemen engellendim keşke yazım silinseydi de engellemeseydim

Alıntı

(31-07-2013, 01:25 AM)ati_isk demiş ki: iyi geceler herkese bende forma bir hafta ceza yemiştim bi soru sordum bilgisizliğim nedeniyle diger giriş yaptıgımda hemen banlanmışım benimde zoruma gitti çünkü sizin çok degerli fikirlerinize inanılmaz ihtiyacım var bir silah almak üzereyim bir soru sordum ve hemen engellendim keşke yazım silinseydi de engellemeseydim

Keşke bu durumdan ders alıp , en azından bu mesajınızı uygun yazsaydınız..!

Alıntı

Forum sayfaları yazı ile iletişim kurularak bilgi paylaşılan, sohbet edilen ortamlardır...Bunu bilen insanlar, bu forumu bu düzeye getirebilmek için yıllarını verdiler...Forum sayfasının kolayca, yorulmadan saatlerce okunabilmesi bir dünya emek verdiler...Bu forumu, herhangi bir üreticinin özel isim olan adının ilk harfini büyük harfle yazmaktan bile aciz olan, özensiz, saygısız insanlar değil, forum sayfasının düzenini sağlamayı iş edinip, üşenmeden binlerce mesajı düzenleyen insanlar bu düzeye getirdiler...Sonra bir gün birileri damdan düşer gibi gelip, kafalarına göre kargacık burgacık yazılarla mesajlar yazıp, bu forum sayfalarını mundar etmelerinin hoş görülmesini bekliyor...El insaf...

Alıntı

(31-07-2013, 01:25 AM)ati_isk demiş ki: iyi geceler herkese bende forma bir hafta ceza yemiştim bi soru sordum bilgisizliğim nedeniyle diger giriş yaptıgımda hemen banlanmışım benimde zoruma gitti çünkü sizin çok degerli fikirlerinize inanılmaz ihtiyacım var bir silah almak üzereyim bir soru sordum ve hemen engellendim keşke yazım silinseydi de engellemeseydim

Yazım , imla ve noktalama işaretleri konusunda başyapıt sayılabilecek bir mesaj Angry Bizlerin bütün hassasiyetlerini bünyesinde barındırır nitelikte maşallah .Sad

Alıntı

Ben lise bitirdiği halde doğru dürüst yazı yazamayan insanlar biliyorum. Toplumumuzda oldukça fazla hatta ekseriyetle okur ama yazamaz insan var. Belki doğalı da bu. Adam ömrü hayatında yazı yazma ihtiyacı hissetmiyor ki. Sonra bir gün ilgi alanına giren bir siteyle karşılaşıyor ve sonuç.

Alıntı

Sn. ati_isk, foruma hoşgeldiniz. Forumda hatalara şahin gibi dalma huyu yok.Gayet sakin, hoşgörülü üyelerle dolu...Ancak sizin son mesajınızda, tek bir noktalama işaretinin ve büyük harfin kullanılmamış olması gerçekten üzücü.

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi