Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
Tüm forum yönetici ve kurucularına böyle disiplinli ve tutarlı bir forum açtıkları için çok teşekkür ederim. Kullanıcı adımla ilan alım bölümüne ilan alımı vermem için aktivasyon kodumun onaylanmasını rica ediyorum. Zira böyle bir forum dan uzak kalmak istemiyorum, günümün çoğunu forumdaki konuları inceleyerek geçirmeme rağmen, ilan alımı kısmına mesaj yazamıyorum. Durumumun değerlendirilerek, aktivasyon kodumun tekrar gönderilmesi husuunda yardımlarını rica ederim.Saygılarıma,

Alıntı

Sn pasa_7676,

Yönetici olmadığım zaten malumunuzdur ama daha önce benzer hususlar birkaç sefer dile getirildi. Bu konuda tek şansınız 30 anlamlı mesajı müteakip alım ve/veya satım ilanı vermeniz olacaktır. Aktivasyon kodu bildiğim kadarı ile gönderilmiyor, yöneticiler aktivasyonu kendileri yapıyorlar. Hem sadece ilan bölümüne yazamamak forumdan uzak kalmak olmasa gerek. 5906'nın yanına istediğiniz Browning birkaç mesajı bekleyebilir kanımca. 29 mesajınızın 6-7 tanesi bu alım ilanı ile ilgili. Şevkinizi saygı ile karşılıyorum ama ilan bölümüne mesaj yazamamayı forumdan uzak kalma sebebi olarak görmeniz garibime gitti. Umarım doğru anlatabilmişimdir düşüncemi.

Saygılar

Alıntı

Sn.waffenliebe, düşüncenizi gayet iyi dile getirmişsiniz, sizi çok iyi anlıyorum. Lakin 1 yıllık alım sürem dolmadan, gönülden arzuladığım Vigilante sportumu almak istiyorum (eski dereceli - parmak izli öndörtlümü, elzem durumlardan dolayı satmak zorunda kaldığımdan ötürü) tekrar, hastahane v.s. kapılarında sürünmek istemiyorum.Hazır raporum da varken aslı gibidir yapıp, sw 5906 ın yanındaki asil yerini almasını istiyorum. Bunun içinde bu forum üstadlarımızdan yardım rica ediyorum.(Sanırım 12 yıllık bana yarenlik eden HP 'nin yerini 5906 dolduramayacak, bu kanaate vardım)

Alıntı

Tez vakitte kavuşmanızı dilerim gönlünüzdeki aslana Sn pasa_7676. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Saygılarımla

Alıntı

Cevap verme hakkımı engelliyorsunuz.

Alıntı

Sn. teomaninan,

Bir dost tavsiyesi olarak bu tabancayı almayın, bu konuda kapansın lütfen. Gecenin dâr vakti boşu boşuna gerilmeye gerek yok. Gündüz sakin kafayla düşündüğünüzde arkadaşlarıma hak vereceksiniz.

Saygılar...

Alıntı

Form kuralı diyorsunuz ancak cep tlf ile yazıldığı zaman bazen yanlış yazım olabiliyor bunun üzerine engelme yapmak yerine düzeltmeler yapılsa olmaz mı?

Alıntı

(26-04-2013, 10:05 AM)lort demiş ki: Form kuralı diyorsunuz ancak cep tlf ile yazıldığı zaman bazen yanlış yazım olabiliyor bunun üzerine engelme yapmak yerine düzeltmeler yapılsa olmaz mı?

Sayın lort,

Cep telefonu ile yazıyor olmanız imla hataları yapmanızı yada kontrol etmeden onaylamanızı gerektirmez. Kaldı ki onaylasanız bile belli bir süreliğine düzeltme imkanı var; gereksiz mesaj atmadan önce araştırınız.

Bunlarla beraber, daha önemli olan konu ise forum kurallarından bahseden mesajınıza rağmen forumun ana kurallarından olan, mesajın başlayış ve bitişini dahi öğrenmemişsiniz...

Saygılar...

Alıntı

Forum üye ve katılımcılarından Sn.harun mesajlarının büyük bir bölümünü I-Phone ile yazar, buna rağmen yazım kurallarına mümkün olan azami dikkati gösterir. Bu konudaki bir tek düzgün örnek dahi özensiz ve kargacık burgacık mesajlar için cep telefonundan mesaj yazıyor olma bahanesini öne sürenleri samimiyetsizlik, ciddiyetsizlik, üşengeçlik, saygısızlıkla suçlamaya, bu bağlamda kısıtlamaya da yeterlidir.

Saygılar.

Alıntı

Sonunda masaüstü bilgisayarıma ve dolayısıyla Türkçe klavyeme kavuştum.Daha önceden yapmış olduğum ( Rus klavye sebebiyle ) katliamlardan ötürü defalarca olduğu gibi yine affınıza sığınıyorum.Bu konuyla ilgili öncelikle Sn.İlksurfer'a ve diğer üyelerimize teşekkür ediyorum,çünkü sert bir şekilde hiç uyarılmadım (bu konuyla alakalı bir başlık var sanırım).Bundan sonra ü,ı,öç,ş,ğ'ler benden sorulur Smile

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi