Gece Yatarken Silahınızı Nereye Koyarsınız
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Gece yatarken silahınızı nereye koyarsınız?
Bu anket kapalı.
Yastığımın altında
31.25%
15 31.25%
Yakınımda Açıkta
16.67%
8 16.67%
Yakınımda Kapalı bölmede
18.75%
9 18.75%
Her zamanki yerinde
16.67%
8 16.67%
Herhangi bir yerde
0%
0 0%
Diğer (Açıklama)
2.08%
1 2.08%
Silahım Yok
14.58%
7 14.58%
Toplam 48 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gece Yatarken Silahınızı Nereye Koyarsınız
hiç bir yere koymuyorum. Koleksiyon odam var orda yatıyorum. Smile

Alıntı

ömer demiş ki:
nurikilligil demiş ki:Ben de hep gece şahsımıza ait silahın namlusuyla burnumuzdan dürtülmek suretiyle uyandırılsak ne olur diye düşünmüşümdür, hele bir de karşımdaki okkalı bir paşa sillesiyle yerle yeksan olabilecek çap ve ebattaysa yanarım ki yanarım..

Yastık altı falan da demeyelim bu adamlar hırsız sonuçta, ruhumuz duymadan çekiveriler valla, ondan sonra kasa şifresi söylerken buluruz kendimizi, hahhahahahahha...
Big Grin Big Grin İlahi abi ya bu aç halimle bile beni güldürdün,allahta seni güldürsün

Allah razı olsun sn ömer, ama şaka maka vardır böyle bir ihtimal, seneler evvel bir tanıdığın evine giren hırsız diğer eşya ve parayla beraber epey aksamında altın kaplaması olan bir Bhp' yi de çalmış , bir de uyanıp üzerine doğru gelen zata ateş etmişti, yaralanmadı bizimki Allahtan, hırsız da yakalandı ertesi gece silahla beraber, fakat bizimki silahını geri alana kadar akla karayı seçmişti..

Alıntı

Yanliz yatiyorsam, uyumadan önce yastigin altinda, uyandigim zaman yatagin diger kösesinde, esim yanimdaysa yatagin altinda veya yatagin yanindaki taburenin üzerinde.

Birkac zamandir yatagin altinin daha emniyetli oldugunu düsünmeye basladim.

Alıntı

Bu arada su Amerikonyalilarin HK P7 meraki nedir anlamadim gitti!

Alıntı

Cok isabetli bir silah ve cok guvenli diye cok tutuluyor...

Alıntı

Yatağımın karşısında ki dolabın üstünde kutusuyla emniyette ve boş duruyor, mermilerde yanındaki kutunun içinde, ama yatağımın bir yanında smith wesson özel harekat bıçağı, diğer yanında da rambo bıçağı durur.

Alıntı

nurikilligil demiş ki:
ömer demiş ki:
nurikilligil demiş ki:Ben de hep gece şahsımıza ait silahın namlusuyla burnumuzdan dürtülmek suretiyle uyandırılsak ne olur diye düşünmüşümdür, hele bir de karşımdaki okkalı bir paşa sillesiyle yerle yeksan olabilecek çap ve ebattaysa yanarım ki yanarım..

Yastık altı falan da demeyelim bu adamlar hırsız sonuçta, ruhumuz duymadan çekiveriler valla, ondan sonra kasa şifresi söylerken buluruz kendimizi, hahhahahahahha...
Big Grin Big Grin İlahi abi ya bu aç halimle bile beni güldürdün,allahta seni güldürsün

Allah razı olsun sn ömer, ama şaka maka vardır böyle bir ihtimal, seneler evvel bir tanıdığın evine giren hırsız diğer eşya ve parayla beraber epey aksamında altın kaplaması olan bir Bhp' yi de çalmış , bir de uyanıp üzerine doğru gelen zata ateş etmişti, yaralanmadı bizimki Allahtan, hırsız da yakalandı ertesi gece silahla beraber, fakat bizimki silahını geri alana kadar akla karayı seçmişti..

Aslında sn.nurikilligil'in her iki mesajında değindiği konular, yani evde bulunan dolu bir silahın, bir hırsızın elinde silah sahibine yönelmesi ve evde bulunan ruhsatlı silahınızın çalınması, üzerinde düşünülmesi gereken konular. Ruhsatlı silah sahibi olan bir arkadaşımın evine hırsız girmesinden sonra eve gelen polislerin, arkadaşımın işini öğrenmelerinden sonra ilk sorduğu soru evde silah olup olmadığı ve çalınanlar arasında yer alıp almadığı olmuş. Bu arada da bir hakimin evinden ruhsatlı silahının çalınması sonrasında çok problem yaşadığını ifade etmişler.

Konuyu ben açtım, yanlız olmadığımı da sevinerek öğrendim. Şimdi ise kapatılsa ve kaldırılsa iyi olur diye düşünmeye başladım.

Alıntı

Sn.Drage,konunun kapatılmasına gerek yok.Hatta yararlı bile oluyor bence.

Alıntı

benim gece silahımı koyduğum yer biraz daha farklı yatağımla yakın bulunan etejere monte ettiğim kılıfa koyuyorum.

Alıntı

Sn. Arkadaşlar Merhaba,

Bu başlığa daha önce yazmadım. Ama uzun zamandır düşündüğüm bir konu. Efendim gece yatarken silah nereye konabilir diye çok düşündüm. Öyle bir yer olmalı ki Allah muhafaza bir şey olursa çok çabuk ulaşmalıyım. Ama, aması var işte..

Efendim anket sonuçlarına göre yüzde olarak çoğunluk yastık altına koyuyor silahını. Sn. Dostlar mutlaka aramızda evli olup çocuğu olanlar vardır. Ve yine mutlaka sabahları veya geceleri ufaklığın korktuğunda, uyandığında vs. koşup yatağa atladığı durumlar vardır. Ben asla yastığımın altına koymaya cesaret edemem. Aynı şekilde yere veya açığa koyamam.

İşin ilginç tarafı ; düşünüyorum aklıma şu geliyor çocuğun asla ulaşamayacağı bir yer olmalı. % 1 olsun binde 1 olsun ulaşma ihtimali olmamalı diyorum. Kocaman dolabın üst kısmı geliyor aklıma. Ben bile 1,90 boyumla sandalye koymadan ulaşamıyorum. Sonra aklıma hırsız girerse ne yapacağım diye geliyor?? Koş bir tabure al, bu sırada hırsıza bağırıyorum durr ulennn, odaya geliyorum tabureye çıkıyorum silaha uzanıyorum falan Smile)

Efendim cocuğu ve silahı olan Sn. Dostlardan ricam olacak. Gece çok hızlı ulaşabilecek ama ufaklığın kesinlikle ulaşamayacağı bir yer konusunda düşüncelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Saygılarımla,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi