Gece Yatarken Silahınızı Nereye Koyarsınız
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Gece yatarken silahınızı nereye koyarsınız?
Bu anket kapalı.
Yastığımın altında
31.25%
15 31.25%
Yakınımda Açıkta
16.67%
8 16.67%
Yakınımda Kapalı bölmede
18.75%
9 18.75%
Her zamanki yerinde
16.67%
8 16.67%
Herhangi bir yerde
0%
0 0%
Diğer (Açıklama)
2.08%
1 2.08%
Silahım Yok
14.58%
7 14.58%
Toplam 48 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gece Yatarken Silahınızı Nereye Koyarsınız
pepen96 demiş ki:Yalnız olduğum zamanlar, dış kapı girişine, açıldığında patlayacak şekilde bubi tuzağı kurarım. Smile

Pencereler? Big Grin

Alıntı

yastık altına bir kişi daha ekleyinSmile

Alıntı

Aslında "hırsız" konusunda yazabilirdim ama madem yastik altında bulunması gerekenler e dondü konu, kapı altından sikilan uyutucu gazlara karsı mümkünse gaz maskesi yuksek seviyeden, ve bazı elektro kimyasal düzenekler ile havadaki uyuşturucu gazı algıladığında keskin bir ayiltici ve cesaret veren gaz salgilayan sistem, ayrıca alarm sisteminin uzaktan kumanda sistemi'de yastık altında olmazsa olmazlardandir. Bakın hiç 357 mag adı anmadım... Smile

Alıntı

ceycey demiş ki:
durango demiş ki:Birtanesi benim, diğeri eşimin yastığının altında.

Big Grin Big Grin Big Grin Mr.and Mrs.Smith.

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Mr. and Mrs. Smith deyince aklima mutfak firinlari geldi de... Her eve lazim...
[Resim: Oven05.jpg]
[Resim: Mr%20and%20Mrs%20Smith%20-%20Does%20Will...(300w).jpg]

Alıntı

Bu arada, yastik altinda silah mi. Ne luzumu var. Ben M4umu direk yastik olarak kullaniyorum. Picatinny rail e takilan yastik adaptoru ile. Tongue Sabaha dogru biraz bas agrisi yapiyor ama onemli degil... Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
06Fn1922
ilksurfer demiş ki:Bu arada, yastik altinda silah mi. Ne luzumu var. Ben M4umu direk yastik olarak kullaniyorum. Picatinny rail e takilan yastik adaptoru ile. Tongue Sabaha dogru biraz bas agrisi yapiyor ama onemli degil... Big Grin Big Grin Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

ilksurfer demiş ki:Mr. and Mrs. Smith deyince aklima mutfak firinlari geldi de... Her eve lazim...
[Resim: Oven05.jpg]

Konunun dışına çıkmak da istemiyorum ama, silahların hepsinin "seçme-elit" olduğuna dikkat çekmek lazım. P7 ler...bir alttakiler "yanılmıyorsam" Guardian..en altta custom Derringer lar...

Bıçaklara ise hiç girmeyeyim...Smile

Sevgiler

Alıntı

Ben de hep gece şahsımıza ait silahın namlusuyla burnumuzdan dürtülmek suretiyle uyandırılsak ne olur diye düşünmüşümdür, hele bir de karşımdaki okkalı bir paşa sillesiyle yerle yeksan olabilecek çap ve ebattaysa yanarım ki yanarım..

Yastık altı falan da demeyelim bu adamlar hırsız sonuçta, ruhumuz duymadan çekiveriler valla, ondan sonra kasa şifresi söylerken buluruz kendimizi, hahhahahahahha...

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Ben de hep gece şahsımıza ait silahın namlusuyla burnumuzdan dürtülmek suretiyle uyandırılsak ne olur diye düşünmüşümdür, hele bir de karşımdaki okkalı bir paşa sillesiyle yerle yeksan olabilecek çap ve ebattaysa yanarım ki yanarım..

Yastık altı falan da demeyelim bu adamlar hırsız sonuçta, ruhumuz duymadan çekiveriler valla, ondan sonra kasa şifresi söylerken buluruz kendimizi, hahhahahahahha...
Big Grin Big Grin İlahi abi ya bu aç halimle bile beni güldürdün,allahta seni güldürsün

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi