Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: Gece yatarken silahınızı nereye koyarsınız?
Bu anket kapalı.
Yastığımın altında
31.25%
15 31.25%
Yakınımda Açıkta
16.67%
8 16.67%
Yakınımda Kapalı bölmede
18.75%
9 18.75%
Her zamanki yerinde
16.67%
8 16.67%
Herhangi bir yerde
0%
0 0%
Diğer (Açıklama)
2.08%
1 2.08%
Silahım Yok
14.58%
7 14.58%
Toplam 48 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gece Yatarken Silahınızı Nereye Koyarsınız
(31-08-2013, 03:00 PM)gozkan demiş ki: Benim aklıma şu soru geldi
Acaba yatağa silah ile giren kaç arkadaşımız yatak odasının kapısını kilitliyor_?

Bu ara yine bir furya başladı. Hiçbir neticeye ulaşmayacak yazılarla yer işgal etmektense iki tane renkli-resimli, teknik veriler içeren paylaşım yapın da yeni geldiğiniz bu ortama ne kadar emek vereceğinizi görmüş olalım.

Ben evimdeyken isteğim dışında evime girmeye kalktığınız zaman silahlarımı nerede sakladığımı öğrenirsiniz, ancak bu bilgiyi paylaşmaya vaktiniz olmaz, demiş bir silahsever büyüğümüz.

"Curiosity kills the cat" demiş başka bir şahsiyet.

Alıntı

Ateşli silah olmak zorunda mı ?

Alıntı

Dün gece silahlarımdan birini, yatarken yastığımın altına koydum; Uykumun içinde birden elime geldi, onun varlığını hissettim....!!!
Arkadaşlar; bu şekilde uyumayı başarabiliyorsanız tebrik ederim.

Alıntı

(02-09-2013, 02:03 PM)gozkan demiş ki: Dün gece silahlarımdan birini, yatarken yastığımın altına koydum; Uykumun içinde birden elime geldi, onun varlığını hissettim....!!!
Arkadaşlar; bu şekilde uyumayı başarabiliyorsanız tebrik ederim.

Sn. gozkan,
Sizinki biraz hareketli galiba ele falan geldiğine göre Big Grin Benimki hiç kıpraşmaz, kendini hissettirmez ama koyduğum yerde durduğunu da bilirim Wink Ayrıca bazen tıbbi faydası da dokunuyor benimkinin, zamanla göçen yastığın altına ihtiyaç halinde destek olarak...
Saygılar

Alıntı

Yatağın duvara doğru olan tarafında yatar ve yerden 1 karış yükseklikteki bir kutunun /kitabın vs.üzerine koyardım (hırsız girerse sizi geçip ulaşması zor ayrıca hemen elinizin altında olmuş olur yastık altı tehlikeli gibi geliyor bir haberde bu şekilde yatıp uyku anında yanlışlıkla silahın patlaması sonucuyla hayatını kaybeden bir vatandaşı haberini okumuştum.
Karar sizin saygılarımla

Alıntı

Emniyeti  olmayan toplu  bir tabancada uyku esnasında bir refleks durumu  ile silahın patlayacabilecek  olması  düşüncesini anlayabilirim ama çoğunluğun silahlarını şarjör  dolu, atïm yatağı  boş  olarak bulundurduğunu düşünürsek nasıl  patlatacak  o silah. Rüya da silahı doldurursaniz  i ayrı  tabii Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi