Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz K2?...
Metinleri yüklemeyi nedense beceremedim. En azından fotoğrafları koyayım...

[Resim: 1L1GZ5.jpg]

Alıntı

[Resim: Lykb3z.jpg]

[Resim: j80yVj.jpg]

[Resim: P08lo6.jpg]

[Resim: 2rLJn0.jpg]

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
S@riyerli, batuhanvurall, heisenberg, lupus, FRD, sem, usame, taarruz, DoganSW
[Resim: JaRQOB.jpg]

image uploader

[Resim: qb6GGD.jpg]

[Resim: X0VP6R.jpg]

upload pic

[Resim: brqBv8.jpg]

[Resim: gqdOb3.jpg]

Alıntı
12 üye teşekkür etti:
batuhanvurall, heisenberg, lupus, scarface4086, Mechul, FRD, sem, taarruz, DoganSW, wildeagle, ERDAL, EmirArc
Söz verdiğim, kendi çapımda ve tecrübelerime dayanarak hazırladığım incelemeyi bir ofis programına yazmıştım. Nedense kopyala yapıştır olayını forum kabul etmiyor. Çözersem metin kısımlarını ve varsa forumdaşlarımızın mesajlarına cevaplarını da koyacağım. Saygılarımla....

Alıntı

[Resim: 69gJV9.jpg]

[Resim: EgGP1v.jpg]

[Resim: LykbLb.jpg]

[Resim: 01vEdV.jpg]

[Resim: ojGODo.jpg]

image host

Alıntı
7 üye teşekkür etti:
batuhanvurall, heisenberg, PersonalDefence, shooter25, lupus, sem, taarruz
Word den kopyaladığınız metni önce taslak olarak kaydedip, sonra cevabı gönder yapmayı denerseniz sıkıntı ortadan kalkabilir.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp
Burada inatçı bir pas arkadaşımız var. Sağ tarafta kızak kısmında yer alıyor. Çok küçük biliyorum ama bundan nasıl kurtulabilirim? Bu konuda forumdaşlarımız bilgi verirse verirse çok sevinirim. Saygılarımla...

[Resim: 69gJoN.jpg]

Alıntı

Sayın Defender45acp Kılınç 2000 Siyah Boyamı Krommu? teşekkürler.

Alıntı

Sayin Revoket

Ofis programindan foruma aktarma isini halledebilseydim orada da bu konuya deyinecektim  Sad  . Tabanca boyasi mat boya. Anladigim kadariyla gecmiste bir donem belli tarihler arasinda askeri personele beylik tabancasi olarak verilen tabancalar bu sekilde mat boya verilmis. Silahli kuvvetlere o donem  kadro silahi olarak verilen tabancalarda bu durumla karsilasmadim. Saygilarimla....

Alıntı

Cevabınıza teşekkür ederim.Bendede Kılınç Mega var ancak boya diye birşey kalmadı.Fabrikayı aradım Epoksi bazlı özel bir boya dediler.Sizin silahınız şık duruyor, daha doğrusu silahlarınız şık duruyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
defender45acp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi