Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz K2?...
#1
Meraba arkadaşlar.

Sarsılmaz K2 hakkındaki bilgi görüş ve değerlendirmelerinizi bekliyorum. Çok tavsiye ediyorlar, K2 ile Yavu 16 Compact MC arasında kaldım. Benim amacım sadece taşıma ve düğünlerde hevesimi almak .Esnafım, asker veya polis değilim, sadece silah merakım var.

Değerli görüşlerini esirgemeyen sizlere teşekkürler.
 
Alıntı

#2
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...hp?tid=664
http://www.tabancatufek.com/forum2/forum...php?fid=59

Bu başlıklar altında ki yazıları dikkatlice okumanızı tavsiye ediyorum.

Birde silahı ne amaçla alacagınızı taşıma ve kullanma durumlarını detaylı olarak verebilirdeniz tavsiyeler de bu na göre şekillenecektir.

Saygılar...
 
Alıntı

#3
Yeni tabancam K2C' yi bir kaç gün önce Ankara MKEK' den aldım. Bu modeli tercih sebebim öncelikle bütçemin kısıtlı oluşu, kompact taşınması kolay modelleri tercih etmem, paslanmaz celik oluşu nedeniyle daha uzun kullanabileceğim düşüncesi ve estetik olarak hoşuma gitmesi. Henüz sadece MKEK' de test amacıyla bir şarjör attım. Atışı ile ilgili yorumumu bir ay icinde yükleyeceğim. Bu modelle ilgili yorumlarınızı, kullanan arkadaşların tecrübelerini bekliyorum...
[img][Resim: L3Nn8a.jpg][/img]
[img][Resim: nrpWp5.jpg][/img]
[img][Resim: PMNrN7.jpg][/img]
[img][Resim: 4lQMQJ.jpg][/img]
[img][Resim: o7pkl7.jpg][/img]
 
Alıntı

#4
[img][Resim: 815YGr.jpg][/img]
 
Alıntı

#5
Sayın Defender45acp,
Öncelikle silahınız hayırlı olsun. Geçen günlerde bir uzman çavuş arkadaşta bu silahtan almıştı kendisine de söyledim tabi ama zevk meselesi bence o kabze kapakları hiç yakışmıyor. Umarım sadece iyi günlerde kullanırsınız.

Not: Birde resim boyutlarını bir tık daha küçük yükleyebilseymişiniz daha güzel olurmuş.
 
Alıntı

#6
Sayın werewolf,

Oncelikle teşşekkür ederim umarim hayirlı zamanlarda kullanılır. Kabze konusunda sizinde dediginiz gibi biraz zevk meselesi ama sarsılmazın sitesindeki siyah kabzelerde cok hoş duruyor. Foroğraf konusunda ise benim biraz acemiliğime geldi. Ilk defa siteye foto yükledim. Fotoları nasıl boyutlandırabileceğimi çözebilirsem düzeltmeye çalışayım....
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi