Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.6 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlginç Silah Resimleri
Arkadaşlar silahlarla ilgili iliginç resim ve konuların olduğu bir site...
Sizlerle paylaşmak istedim...

http://www.interesan.com/etiket/tabanca

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Aisin
Paylaşım için teşekkürler.En çok saat ve cep telefonu dikkatimi çekti.
Cep telefono büyüklüğü nedeniyle anlaşılabilir.Ama saati anlamak çok zor.

Alıntı

Yumurtanızı nasıl seversiniz. [Resim: 20080220_1203533368_id6j-b.jpg]

Alıntı

resimler çok güzel elinize sağlık.paylaşım için teşekkürler.

Alıntı

İlk resimdeki hatun tabanca gibi Tongue

Alıntı

valla doğru söylüyorsunuzBig Grin

Alıntı

gerçekten ilginç,...

Alıntı

Ben de gecen bu resime denk geldim.Silahlar cok bakimli duruyor.Kesinlikle bir müzede veya bir kolleksiyon parcasi.Alman, Avusturya ya da Isvicre yapimi olmasi kuvvetli muhtemel.Ama cok ilginc gelen tipler var.Birkaci Mauser´in ve Steyr´in eski modellerini andiriyor.
[Resim: wsclassicgo3.jpg]

Alıntı

Sn. Altunhan,

Anladığım kadarıyla yolladığınız resimdeki silahlardan her biri de bir hayli değerli modeller..
Aşağıya, (uzun uğraşlar sonucuSmile ) bulabildiğim bilgiyi (ve ek resmi) yazıyorum...
Resimdekilerden en azından bir tanesi bulduğuma çok benziyor...

Sevgiler

Beautiful example of the German manufactured Bergmann Mars M.1903 military pistol!
The pistol was manufactured by V.C. Schilling in Suhl, Germany for Bergmann. High quality of machining and metal finish. The upper part of the pistol displays following markings, "Bergmann Mars Pat. Brev. S.G.D.G." and double crown above "U". The latter is also stamped on some other parts of the pistol. The left side of the pistol displays a caliber designation, "Cal. 9". The serial number is stamped on the lower part of the barrel. Fixed front and rear sights. Safety lever is located on the left side of the frame. Original hardwood grips with diamond checkering. The pistol comes with a scarce, extended magazine.

Alıntı

evet alttaki modele cok benziyor.sadece kabze kesimi benzemiyor ama belkide sag ve sol taraf farkli olabilir.ama o dönemde silahlar birbirine cok benziyor.benim tahminim 1.dünya savasi dönemlerinin silahlari.ama modeli ne olursa fabrikasi ve imalati cok kaliteli tabancalar.zaten anlayan anliyor malzemenin kalitesinden.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi