Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45 için yeni tasarım
Sevgili Arkadaşlar ve Kıymetli Üstadlar!
Malum temmuz sonu mevcut tabancadaki ArGe kontrolleri biterek .45 ve .40 SW tasarım yapacağımızı vadetmiştim.
Bu hafta itibariyle TR 02 yeni gövde tasarımı ortaya çıkıyor.Sevgili Lupus üstadımın taa tabanca ilk çıktığında önerdiği ve benim notlarımda olan önerileri uygulayacağız.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1294
neredeyse üstadın bu tasarımının aynısını uygulayacağız.
1-Kabza önündeki parmak izleri silinecek.
2-Kabza önden 2mm arkadan 1.5 mm genişleyecek.Şarjör
7.62x25mm tokarev(boyu 34 mm) ile
9x19 mm (boyu 29.69 mm) kalibreler arasında kullanılabilecek.
.45 40 SW 10 mm auto tamamına uygun olacak.
3-Kabza arka hatlar hemen hemen aynı kalacak.
4-Bütün keskin kenarlar
tetik korkuluğu
şarjör giriş yatağı kenarları
picatini raylar
Namlu ağzının alt pilastik kısımları
gövde arka keskin uçlar
şarjör alt plastiği hatları ve yazıları
vb tamamı yuvarlanacak ve walther tarzı estetik hatlar alacak
5-Sökme mandalı ya waltherdeki gibi çift ele uygun olacak yada farklı uygulama yapılacak
6-Yıldızları silme garantisi veremiyorum Smilemalum damarımızda kuru sıkı kanı varSmile
tasarımı yarın veya pazartesi resim olarak yayınlarım.
Vereceğiniz emek ve zahmetler için şimdiden teşekkürlerimi kabul edin.yeni tasarımın bir köşesine TT.com yazarızSmile
Saygılarımla....

Alıntı

Ayrıca sig benzeri tasarım devam ediyor.Üstadla konuştuğumuz şaseli sistemi orada uygulayacağız.Fakat ön arka iki takım gibi olacak.Yeni gövde tasarımı sonrasında gelecek aydan itibaren onu da paylaşırız.Mevcut TR 02 yeni tasarımla beraber sistem değişikliklerini ayrıca paylaşacağım.Şimdilik sadece tasarım konuşalım diyorum.
saygılar....

Alıntı

Sayın Akdal, çalışmalarınızın başarıyla sonuçlanmasını diliyorum.
Bir sorum olacak, 7,62x25 boyutları kabzanın nedenini öğrenebilir miyim. bu kalibre bizde ve batı ülkelerinde artık kullanılmıyor diye biliyorum. isteğe göre eski doğu bloku ülkelerine de uygun olması için mi?

Alıntı

Sn.Akdal,
İnanın bugün işlerin başında koşuştururken Akdal Ankara temsilciliği önünden geçtim ve bir an tahayyül edip, keşke traşlamaları yapılmış bir TR 02 olsa diye geçirdim içimden.
İnşallah çalışmalarınız sonuç verir Sn.Akdal, sizi cân-ı gönülden destekliyoruz.
Saygılar,
TT

Alıntı

Sn.Erdal!
Tahmininiz doğru doğu bloku ve Rusyanın hakim olduğu marketlerde bu kalibre çok ucuz ve tutulan bir tür.Madem olacak en üstten alta inelim diye düşündük.
saygılar....

Alıntı

Sn.Tactical!
Bu tür temenniler insanı çok mutlu ediyor.Düşünmeniz bile çok güzel.
saygılar.....

Alıntı

Sn.Dr.Akdal...

Sonunda sizden gelen olumlu haberlere inanın çok sevindim. Umuyorumki yeni makinemiz çok daha efektif ve rantabl olacak.

Metalojide, namlu içi tennifer yerine yüzeye çizilmesi çok zor bir kaplama yapmayı başarırsanız, Mekanizmada iğne indirici manivela(Walther gibi) bir uygulama ile ilk tetik DA, sonrakiler SA ile kurulu kilitli taşıma konusunda Ghost için devrim yaratabilirseniz.. artık sona gittikçe yaklaşıldığının ve yurtdışı pazarda da tutulacak bir çalışmanın da yanına gelmiş olacaksınız...

Kendi adıma desteğim sizlere sonsuz...Keza beklentilerimde.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn dr akdal tüm kalbimle başarılı olmanızı temenni ediyorum.

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Sn.Dr.Akdal...

Sonunda sizden gelen olumlu haberlere inanın çok sevindim. Umuyorumki yeni makinemiz çok daha efektif ve rantabl olacak.

Metalojide, namlu içi tennifer yerine yüzeye çizilmesi çok zor bir kaplama yapmayı başarırsanız, Mekanizmada iğne indirici manivela(Walther gibi) bir uygulama ile ilk tetik DA, sonrakiler SA ile kurulu kilitli taşıma konusunda Ghost için devrim yaratabilirseniz.. artık sona gittikçe yaklaşıldığının ve yurtdışı pazarda da tutulacak bir çalışmanın da yanına gelmiş olacaksınız...

Kendi adıma desteğim sizlere sonsuz...Keza beklentilerimde.

Saygılarımla.

+1
Sayın NorthWolf'un bulunduğu temenni ve önerilere aynen katılıyor ve 2. tabancasını alacak benim gibi kişilerin geliştirilmiş ürünleri dört gözle beklediğini belirtirim. Çalışmalarınızda başarılar.... ALLAH helalinden kazanıp helalinden yemeyi nasip etsin. Saygılarımla.......

Alıntı

Çalışamalarınızda istediğniz başarıya ulaşacağınıza inanıyorum. Kolay Gelsin....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi