Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKII ve MKIII ve MKIII İncelemesi
Sayın Pinus bende isterim benden daha bilgili bir insanla sohbet etmeyi.Hoşsohbete ve yanında çaya herzaman açığım.

Alıntı

Sn.lupus bu yaptığınız olmadı ama siz Browningleri tüm çıplaklığı ile ortaya serdiniz ve şu ilandaki kaptırmatör vatandaşı ekmeğinden ettiniz.Ne güzel tezgah kurmuş vatandaş bu adam bu fiyata silahı satarsa vede alan kişinin bu forum a yolu düşerse(Bu forum üyerinden kimse almaz ama aldıktan sonra üye olursa)silahı satanın halini düşünemiyorum Smile

http:// silahalimsatim/silah-ilani/super-temiz-kartalli-3-balikli-halkali-saddam-huseyinden-hediye-14lu-silah/

Alıntı

Saygıdeğer Lupus Üstadım;
MKII ve MKIII değerlendirmenizi okuyup, anlamaya çalışıyorum fakat resimler açılmıyor.
Bu konu ve MKIII benim için artık hedef haline geldi.
Hz.Osman Efendimiz; Allah cc sahip olamayacağınız hiç bir şeyi hayal kurdurtmaz buyurmuş.
Ben bu sözü dustür edinip yoluma devam edeceğim.
MKIII'ün hayali bile beni mutlu ediyor vesselam.

Alıntı

Emeğinize sağlık biraz geç okudum ama... İlk işim babamın yanına gittiğimden polislik yıllarından kalma 245pz serisi mk2 sini detaylı bir incelemek olacak en son gördüğümde küf ve pas tutmaya başlamıştı boyatmayı planlıyordu şiddetle karşı çıkmıştım bakalım 1 senelik zaman zarfında ne hale gelmiş.

Alıntı

Merhaba Sn Lupus,
Fotoğraflar açılmadığından göremediğim için bende bir şey danışmak istiyorum, benim browningim pm serisi 1980 model acaba mkII midir yoksa mkI midir ?
Teşekkürler.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid263663

Alıntı

Sn.lupus,Yukarıdaki yazınızda 3 BHP yi gördüğümüzü söylüyorsunuz.Neyazıkki ben göremiyorum.Sebebinide anlıyamıyorum.3 ay önce taşıma ruhsatı ile MKEK dan BHP MKIII s aldım.(SW.5906 yı sattım).BHP lerle ilgili düşüncelerinizi bildiğim halde yinede bu husuta görüş talep ediyorum sizden.Kafama takılan MKEK dan bu silahı aldıktan sonra bir daha satılık ithal silahlar bölümünde ilan görmedim.en sonuncu BHP yi ben aldım herhalde.Birde aksesuaar anlamında önereceğiniz bir şey varmı.örneğin uygun bir kaliteli kılıf bulamıyorum.saygılarımla

Alıntı

Sn.lupus,maalesef fotoğralar açılmıyor.Yeni üye olduğumuz için bizdenmi kaynaklanıyor acaba.teşekkürler.

Alıntı

Önümüzdeki günlerde youtube'ta bir FN HP35 incelemesi yapmayı planlıyorum ama konu o kadar derin bir konu ki ben cahil ne yapayım da yanlış bir şey söyleyeyim derdindeyim.
HP/GP 35 ' lerin imalat yıllarına göre farklarını öğrenmek amacıyla bu başlığı açtığımda tüm resimlerin silindiğini gördüm.
Sayın moderatörlerden bir şekilde resimlerin tekrar yüklemesini rica ediyorum.
Saygılar.
Osman

Alıntı

Sn.lupus,anlattıklarınız çok anlamlı, ama neyazıkki aşağıda görüyorsunuz dediklerinizden hiçbirini göremiyoruz maalesef.Enazından ben göremiyorum.Ne yapmam gerektiğini de bilmiyoeum.Yol gösterirseniz sevinirim.teşekkürler

Alıntı

Sn.Ortaç,ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Merakla bekleyeceğim incelemenizi.saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi