Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKII ve MKIII ve MKIII İncelemesi
Katılıyorum Sn.Ağam, dün de birisi gelmiş, kaptırmaya çalıştığı FN 1910'dan bahsederken, "Bu silah körüklü, gizli tetik" filan dedi Big Grin
Yani kabza emniyetine körük de dendiğini duydum ya bu mahalli kompedanlardan, ölsem de gam yemem. Ah bir de o kadar bilmişlik taslayıp, silahta olmayan horoz ile tetiği birbirine karıştırıp gizli tetik demese Big Grin

Alıntı

turan tactical demiş ki:......................... "Bu silah körüklü, gizli tetik" ................
Yani kabza emniyetine körük de dendiğini ................................. horoz ile tetiği birbirine karıştırıp gizli tetik .....................

Yurdum insanının yaratıcılığı işte... Yalnız, tebrik ederim Sn TT çok güzel analiz edip neyin ne olduğunu anlamışsınız. Ben ilk satırı okuyunca kafa yormaya başladım ama çıkaramadım körük ile gizli tetiği...

Alıntı

Merhaba Sayın Lupus,Allah sizin gibi insanları geçirsin şu silah üretiminin başına,elinize emeğinize sağlık,helal olsun ne diyim.
Saygılar.

Alıntı

Foruma yeni üye oldum.En sevdiğim silahlardan biridir BHP.Sayın lupus'a emeği için teşekkür ederim.

Alıntı

Sn.Lupus bey'in BHP 'ler hakkındaki katkılarından dolayı kendisine teşekkürü borç bilirim. Bu forum ve değerli üstadlarımız sayesinde gerçek BHP lerin hangileri olduğunu iyice kavradık.Yıllardır kaptırmatörlerin ve kendilerini silah ilahı olarak gösterenlerin sinekti, balıktı hikayelerini kanmışız.

Alıntı

Sn.Lupus bende diğer arkadaşlar gibi klasik olarak size teşekkürü bir borç bilirim.Sayenizden sizden öğrendiğim bilgileri başkalarına anlatarak bişiler biliyormuş imajı veriyorum.Şaka bir yana benim T3 denilen BHP'min FEG olduğunu da sayenizde anladım.Bizleri bilgilendirdiğiniz için ayrıca teşekkürlerimi bir borç bilirim.Saygılarr.

Alıntı

Sayın lupus vermiş olduğunuz ansiklopedik bilgiler için çok teşekkürler.

Alıntı

(28-07-2013, 12:38 AM)kemikaze demiş ki: Sayın lupus vermiş olduğunuz ansiklopedik bilgiler için çok teşekkürler.

Gecenin şu saatinde siz beni güldürdünüz Allah da sizi güldürsün inşallah.

Alıntı

Smile Umarım bir gün kendisiyle karşılıklı bir bardak çay içip sohbet etme fırsatı yakalarsınız da bu söylediğinizi düşünme imkanı bulursunuz.

Alıntı

Sayın Wildeagle Allah neşenizi daim etsin.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi