Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WALTHER P99 vs GLOCK
(17-01-2011, 01:05 PM)lupus demiş ki:
(17-01-2011, 12:25 PM)evrenay demiş ki: Sadece fişeği sürgüyü manüple ederek fişek yatağına sürmeniz gerekiyor. Sonra tetiği çekin :-) .
Ve güne mutlu başlayın...Big Grin

Revolver is the best. Smile

Alıntı

(20-01-2011, 02:29 AM)evrenay demiş ki:
(20-01-2011, 01:59 AM)dogo demiş ki: Çünkü, dünyevi zevklerin bazıları ertelemeye gelmez...Smile
Bunu benden daha iyi anlayacak forum üyelerinin sayısı kısıtlıdır. Ama kapıp koyveremiyoruz işte..

Kendinizi o kadar öter ve tabii ki şanslı hissediyorsanız bu lakırdıyı bir de Dirty Harry' nin karşısında etmeyi deneyin isterseniz...

Efendim, şimdi belden aşağıya vurmasanız. Clint Eastwood denilince akan sular duru benim için.

Herkesin tek elle .44 lük Smith&Wesson'un horozunu kavrayıp aşağı çekecek kadar büyük elleri ve uzun bir başparmağı olmayabilir. Ayrıca Harry'in bir çekirdek gönderdiği hedefe sıkı bir Glockcu (Glocker) 3 adet gönderip Mozambique drill yapar. Ha Harry kadar cool olmaz (az konuşup çok iş yapmaktır kastım burada cool olmaktan) ama iş görür.

Sn Evrenay çok yazık, bizde sizin başınıza yemin ederdik, meğer layloncunun önde gideniymişsiniz, günlük olarak genelde bende yarıotomatik taşırım, ama revolvere laf ettirmem, ha eğer revolver diye satılan demir yığınlarını kastediyorsanız bişey demem, ama gerçek bir revolverin vereceği tadı belki belki P210 gibi çok özel parçalar verebilir, ama 6" bir 44'lüğün zevki ise sadece kendine hastır...

Ayrıca ben Glock'u tabancaların çin çakması gibi görüyorum...Cool

Alıntı

Karatavukların, (Glock) sağlamlığı ve iş görmesi bana Pancar su motorlarını hatırlatıyor. Glock'cular kızmasın tabi olumlu yanıyla söylüyorum..Big Grin

Çamurda, suda çalışan, tamiri basit aksamları son derece sade Pancar motorları iyi iş görüyor..Bu su motorları da çakmadır...

Alıntı

Sayın melihaga,

teessüf ediyorum efendim! Benim Luger P 08 Artillery'imi, Colt 1911 .38 Super 'imi, Heckler und Koch P7M13'ümü (ki kendisi bu aralar sürekli benimle beraber) atlayıp bir "baby Glock" için beni "layloncu" yapmışsınız.
Ama gerçeklerden, malesef, kaçılmıyor. Artık .44 lük Smith'ler Sissy Pistol oldu görev icabı silah taşıyanlar için. Onun yerine gelsin .40 SW veya .45 GAP Karatavuk'lar Tongue

Alıntı

(28-01-2011, 03:00 AM)evrenay demiş ki: Sayın melihaga,

teessüf ediyorum efendim! Benim Luger P 08 Artillery'imi, Colt 1911 .38 Super 'imi, Heckler und Koch P7M13'ümü (ki kendisi bu aralar sürekli benimle beraber) atlayıp bir "baby Glock" için beni "layloncu" yapmışsınız.
Ama gerçeklerden, malesef, kaçılmıyor. Artık .44 lük Smith'ler Sissy Pistol oldu görev icabı silah taşıyanlar için. Onun yerine gelsin .40 SW veya .45 GAP Karatavuk'lar Tongue

Sn Evrenay, ilk cümlenizde utandım yazınızın sonunda az bile demişim dedim...Big Grin

Ayrıca .44 SWler üst klas birer sedandır, görev aracı değil, ama ayak işleri için bir Reno Clio yeterli olabilirse de imkanı olan için biri için ayak işlerinde de orta sınıf bir hatcback her zaman tercih edilir, ama araziye cip değil de traktörle giderim derseniz saygı duyarım...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sayın lupus, verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.Sizin sayenizde ,alacağım ilk tabanca için karar verdim ve glock 19 tabancamı , ekim ayında mke'den satın aldım.Değerli paylaşımlarınızı takip ediyor devamlarını diliyorum saygılar.sevgiler.

Alıntı

Mükemmel bir seçim sayın DE.DE foruma hoşgeldiniz.

Alıntı

Teşekkür ederim sayın Semper Fidelis hoşbulduk saygılar.

Alıntı

(13-11-2012, 12:37 AM)DE.DE demiş ki: Sayın lupus, verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim.Sizin sayenizde ,alacağım ilk tabanca için karar verdim ve glock 19 tabancamı , ekim ayında mke'den satın aldım.Değerli paylaşımlarınızı takip ediyor devamlarını diliyorum saygılar.sevgiler.

Tabancanız hayırlı uğurlu olsun, ne kadara aldığınızı ve kutu içinden neler çıktığını yazabilir misiniz?

Alıntı

Glock kelimesini bile bir yere hayatım boyunca ilk defa yazıyorum , oda burası . Tabanca ile ilgili hiç bir bilgim yok , tek bildiğim forma üye olduğumdan beri üstatların yazılarını okumak . Bu gün sn,Alperka yı ziyarete gittim , biraz genel muhabetten sonra asıl muhabbetimize başladık , tabiki silah. Sn Alperka dan ,sürekli konuşulan ama bir türlü yakından görmemin nasip olmadığı Glock ( ahanda iki oldu , üçüncüde ben bunu alırım ) unu görmek istedim , oda sağolsun kırmayıp getirdi. İlk defa bir tabancayı alıp inceledim ve hiç bir bilgim olmamasına rağmen ilk izlenimlerimi sizinle paylaşayım dedim. Adamlar yapmış abiiii , elime silahı ilk aldığımda ilk önce dikkatimi çeken sadeliği oldu , hertürlü teferruattan arınmış tek görevi çekince ateş etmek üzere tasarlanmış , sökümü bir okadar kolay olan , sizi asla yarıyolda bırakmıcakmış gibi duran , mükemmel bir silah . Sn Alperka'dan poligonda ateş etmek içinde bir söz aldım , atıştan sonrada yaşayacağım hisleri sizlerle paylaşırım. Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi