Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 75 ve Browning Hi-Power
Konulara yeniden ''hayat'' verdiniz Sn.Ombra. Teşekkürler.
Fotoğraflar olmadan çok yavan, soğuk kalıyordu konular. Anlamsızlaşıyordu.
En az konu sahibi kadar takdire şayan yaptığınız.

Alıntı

(14-12-2014, 03:16 PM)Endulus demiş ki: Konulara yeniden ''hayat'' verdiniz Sn.Ombra. Teşekkürler.

Ne demek efendim. Esas emek ve çaba Sn. Lupus'undur.

Alıntı

(16-12-2014, 12:56 PM)ombra demiş ki:
(14-12-2014, 03:16 PM)Endulus demiş ki: Konulara yeniden ''hayat'' verdiniz Sn.Ombra. Teşekkürler.

Ne demek efendim. Esas emek ve çaba Sn. Lupus'undur.

Elbette üstadın hakkı ödenmez. Ancak sizinkide bu saatten sonra ondan aşağı kalmaz.

Alıntı

Öncelikle sn.Ombra' ya ve sn.Lupus'a verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederim ve saygılarımı sunarım...
Uzun zaman önce tartışılmış bir konuyu maalesef yeniden başlatıyorum. Öğrenmeye meraklı bir silahsever olduğum için beni bağışlayacağınızı umuyorum ve anlamadığım bir konuya değinmek istiyorum...
BHP nin namlu boyu Cz 75 ten uzun olduğunu ve de gez-arpacık arası mesafenin biraz daha fazla olduğunu gösterdiniz... Fakat sn.Lupus'un da dediği gibi bu iki efsane silahın poligon atıcılığında çok fazla farkları olmadığı halde Cz 75in biraz daha grupmanı toplu olduğunu gördüm... BHP nin tetik sertliğinin çözülebilecek bir sorun olduğunu düşünerek gerek namlu boyu gerek gez-arpacık mesafesini göz önüne alırsak bu durum tam tersi olması lazım değilmi...
CZ 75in daha kararlı atış yapmasının sebebi yoksa tam boy kızak mı?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi