Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8000f vs HS 2000 Kullanıcı yorumları...
Sn. dr_wreak Konu açmıştım ama siz kaçırmışsınız heralde. linkten bakabilirsiniz iyi günler
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=4350

Alıntı

Eleye eleye seçeneklerimi ikiye indirdim. Özellikle sayın Lupus'un tespitlerini okuduktan sonra, ikinci el almaktan vazgeçtim. Sıfır silahların arasında ise kalite, bütçe parametrelerini esaas alarak Stoeger yahut HS-9 arasında bir seçim yapacağım gibi gözüküyor.

Değerli görüşlerinizi bekliyorum..

Alıntı

Hem kalite, hem Tactical, hem de Kabze açısının çoğu el yapısına hitap etmesi nedeni ile benim seçimim kesinlikle HS-9 olurdu.

Saygılar...

Alıntı

Her iki silah için hiç menfi yorum okumadım iki marka da kendini ispatlamış anlaşılan, kararı herhalde vitrin verecek..
Bu kararsızlıkla nereye varacağımı ben de bilmiyorum Smile

Alıntı

Cougar için açtığım modifikasyon konusunda ayrıntı bulabilirsiniz:
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=6681

Taşımak için belki plastik tabanca daha uygun, ama atış rahatlığı ve ele oturuşu kugır'ı öne çıkarıyor.
Bulundurma ruhsatı olacak ise farklı, taşınacak ise farklı hareket etmek lazım.
Ayrıca, el yapınızı bilmiyoruz, forumda tabanca uyumu konularını açın okuyun, sonra silahı elinize aldığınızda nelere dikaat edeceğinizi bilerek,
ve ergonominize göre seçim yaparsınız.

Saygılarımla.

Alıntı

Bir buçuk yıldır bulundurma ruhsatlı Cougar 8000 FT ile atış yapıyorum..Bu süre içinde Glock ve Sarsılmaz marka silahlarla da atış yaptım..Glock' un ağırlığının az olması gerçekten büyük konfor sağlıyor , ancak benim de ellerim küçük olduğu için ergonomi olarak 8000 FT' de çok daha rahat ediyorum, geri tepmesinin de diger tabancalara oranla daha az olması büyük avantaj..

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Antiterör
Taşıma konusuna gelince , bu konuda deneyimli olanların tavsiyelerine uymak gerekiyor .

Alıntı

Konuşmanın başlatıcısı Sn. Ekeke, yorumlarıyla burayı zenginleştiren abilerim ve kardeşlerim. Yazılan her satır bilgi haneme girdi sayenizde teşekkür ederim. Aranızda yeniyim ve bir forum nasıl kullanılır konusunda ziyadesi ile bilgisizim ama öğrenmekteyim. Lâkin öğrenmek istediğim bir konu daha var o da tabanca seçimi. Benim aklımda 2 marka ve 2 tabanca var birisi STR9 birisi de SAR9. Bu iki silah hakkında çok şey okudum, izledim ve duydum. Fakat karar veremedim. Sürgü ve namlu kalitesi hakkında çekincelerim var. Yakın zamanda ikisini de deneyeceğim fiziken ve böylelikle ergonomisi hakkında biligi sahibi olacağım. Tabiî bunun yanında malzeme kalitesi ve ömrü  hakkında sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var. Yardımcı olursanız  müteşekkir olurum. Saygılar sunuyorum.

Alıntı

Sn. Mustafa Kemal EREN farklı bir konu başlığına yazdığınız mesaja cevap bulamayabilirsiniz. Öncelikle forumumuzu inceleyip merak ettiğiniz silahlar hakkında bilgiyi alabilirsiniz. Bu arada forumda bulabileceğiniz tek tavsiye elinize ve aklınıza yatan bir silahı edininden başkası olmaz. Aramıza hoş geldiniz.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi