Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gasser.
Gasser revolver. Gerçek bir efeye ait. Torunları emanet etti. Selamlar.

[Resim: 30072009604.jpg]

[Resim: 30072009606.jpg]

Alıntı

Sn Colak Efe, itiraf edin hangi muzenin mallari bunlar... Hahaha... Valla gozlerimiz bayram ediyor. Elinize Saglik. Tarihe olan sayginiza Ve bu eserleri toplayip korudugunuz icin tekrar tesekkurler...

Saygilar,

Alıntı

Ellerinize sağlık Sn.ÇOLAK EFE, İyi ki size emanet etmişler. Fişekliği bile ayrı bir sevda sebebi olur bu silahın, Sn.melihağa böyle güzel ve özenli bir fişeklik arıyordu ama ustaların şimdilerde böyle güzel fişeklikler yapamadığından yakınıyordu.
Saygılar.

Alıntı

Antikalar aldı başını gidiyor.O günlerde yaşamak istemişimdir zaten hep,gene yaramı deşti bu mükemmel silah.Saygılar...

Alıntı

Hepsi ayrı güzel buram buram tarih.Sevenlerinin elinde olduğu sürece büyük bi değer.

Alıntı

Sn.Çolakefe,
Avusturya-Macaristan mamulu M1880 GASSER MONTENEGRIN model, 11,3x 35 mm çap ve 6 fişeklik bir topa sahip bu yaşlı kıza sahip olmanıza imrendim diyebilirim. Silahın çalışır durumda olmasını temenni ediyorum. Hayrını görünüz.
Saygılar...

Alıntı

xlcod3r demiş ki:Sn.Çolakefe,
Avusturya-Macaristan mamulu M1880 GASSER MONTENEGRIN model, 11,3x 35 mm çap ve 6 fişeklik bir topa sahip bu yaşlı kıza sahip olmanıza imrendim diyebilirim. Silahın çalışır durumda olmasını temenni ediyorum. Hayrını görünüz.
Saygılar...

Bende sizin bu kadar silah bilginiz olmasına imrendim açıkcası. Tebrik ederim, Sizin bu derin bilginiz sahip olduklarınızın aynası sanırım. Yanılıyormuyum ?

Alıntı

Sn. Çolakefe,
Sahip olduklarım değilde, sahip olmayı umut ettiklerim diyeyim.
Saygılar...

Alıntı

Arkadaşlar bundan bitane de bana gelir ruhsat devrinden sonra paylaşımda bulunacam, yalnız benimkinin krom kaplamayla orjinalliği bozulmuş....

Alıntı

Sn. Melihaga, Sabırsızlıkla bekliyoruz paylaşımlarınızı. Selamlar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi