Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yavuz 16 Regard Periyodik Değerlendirme
cok güzel bir calışma olmuş

Alıntı

bu olanlar sadece 150 mermide olmuş sa sy okinal fazla ateş etmenizi tavsiye etmem
benimde cok sevdiğim bir model oluşuna ragmen hayal kırıklığı işte

Alıntı

Uzunca bir süredir silahımla ele avuca gelir bir atış yapamadım. Yapabildiğim tek şey 10-15 günde bir temizliğini, bakımını yapıp taşımak. Yaklaşık 2 yıldır Çok nadir zamanlar dışında hep benimle birlikte oldu. Daha güzel resim olabilirdi ama gecenin bu saatinde yetersiz ışıkta ancak bunu yapabildim.

[Resim: IMG_1982.jpg]

Alıntı

Sn.Okinal,
Boyası pek aşınmamış görünüyor. Kılıfla mı taşıyorsunuz ya da boyası dayanıklı mı?
Genel olarak memnun musunuz?
Saygılar.

Alıntı

Sn Red kit. Silahımı İç kılıfla taşıyorum. Boya konusuna gelince boyasının çok da dayanıksız olacağını düşünmüyorum. Genel anlamda titiz bir yapım olduğundan hassas kullanıyorum.

Alıntı

Şarjörde ikinci sıradaki mermi bir garip duruyor. Smile

Bu boyda bir silahı her gün taşımak bayağı antrenman yaptırıyordur, kolay gelsin, paylaşımını için teşekkürler...

Saygılarımla..

Alıntı

(20-05-2011, 10:14 AM)baris demiş ki: Şarjörde ikinci sıradaki mermi bir garip duruyor. Smile

Bu boyda bir silahı her gün taşımak bayağı antrenman yaptırıyordur, kolay gelsin, paylaşımını için teşekkürler...

Saygılarımla..

Sn Baris, Tebrik ederim çok dikkatlisiniz. Elimde çok zaman önceden kalmış 9X18 mermiyi ( Demo ; Barutu boşaltılmış ) parlatırken şarjöre yerleştirip nacizane dikkat ölçmek istedim. Smile
Evet bu boyda bir silahı taşımak zorunda kalmak gerçekten zor. Koç a boynuzu ağırlık yapmıyorda saklamak zor, şimdi yaz da geliyorki epey sıkıntı.

Alıntı

Sn Okinal hayırlı olsun.Ben yeni üye oldum, paylaşımınız için teşekkür edrim.

Saygılar

Alıntı

Sn.okinal emeğinize sağlık; İzninizle özel bir güvenlik okulundan devir aldığım 10000 civarı atım gördüğü söylenen 2005 çıkışlı Regard' ın fotoğraflarını paylaşmak isterim. Yeni konu açma yetkim yok malesef Smile hem aynı silah için konu kirliliği yapmamış olurum.

Alıntı

[Resim: IMG_20150805_142331_zps7qbhmg5d.jpg.html]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi