CZ 92 Yol Hikayesi
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CZ 92 Yol Hikayesi
iyi günlerde kullanmanız dileğiyle sn durango

Alıntı

wildeagle demiş ki:Silahı aldığınız gün MKE deydim ve haberim oldu Sn.Durango poligonda kulaklarınızı çınlattık SmileAllah kötüye kullandırtmasın iyi günlerde ağız tadıyla siz ve eşiniz kullanınız(tabii resim ve mümkünse video bekliyoruz)

Sn. Wildeagle 25 mt. atış hikayesi tam bomba oldu Big Grin
Görevli atış hocası hedefi 25 mt. çektiğinde aramızda şöyle bir muhabbet oldu. Hocaya
-Hocam 25 mt. ziyade yakın mesafede daha başarılı oluruz dedim.
-Hoca: Bak şimdi 25 mt. tek atış yapıcam izle dedi. (Sonuç karavana)
Peşinden bende denedim, 10 puanlık hedefte tam 10'un ortasından vurunca gülüşmeye başladık. Bunu foruma hemen yazarsın dedi Big Grin
Israrla 2. kez atmamı istedi. Kaçamadım Big Grin 2. atışımda bende ıskaladım Big Grin

Sn. Wildeagle keşke o gün denk gelseydik bir vesile ile tanışmış olurduk, kısmet bir sonrakine artık...

lupus demiş ki:Sn.durango, P99 konusunda yaver gitmeyen şansınızın CZ 92 konusunda yüzünüze gülmesine ve silahtan memnun kalmanıza çok sevindim. İyi günlerde sadece keyif için kullanma dilekleri ile, en kısa zamanda ayrıntılı poligon ve atış raporları bekliyoruz. Saygılar.

Evet Sn. Lupus bu sefer tabanca konusunda şans yüzüme güldü.
Poligonumda 6.35 mühimmat bulunmadığı için bugün gidip kendilerinden bir sonraki partiye 6.35 eklemelerini rica edeceğim Smile

Alıntı

Alıntı: Yazan Durango
Sn. Wildeagle 25 mt. atış hikayesi tam bomba oldu
Görevli atış hocası hedefi 25 mt. çektiğinde aramızda şöyle bir muhabbet oldu. Hocaya
-Hocam 25 mt. ziyade yakın mesafede daha başarılı oluruz dedim.
-Hoca: Bak şimdi 25 mt. tek atış yapıcam izle dedi. (Sonuç karavana)
Peşinden bende denedim, 10 puanlık hedefte tam 10'un ortasından vurunca gülüşmeye başladık. Bunu foruma hemen yazarsın dedi
Israrla 2. kez atmamı istedi. Kaçamadım 2. atışımda bende ıskaladım

Sn. Wildeagle keşke o gün denk gelseydik bir vesile ile tanışmış olurduk, kısmet bir sonrakine artık...

bende aynen öyle duydum Smileİnşallah birdahaki sefere tanışmak ta nasip olur Sn.Durango...

Alıntı

Sn.durango Cz92'yi neden elinizden çıkardınız. Beğenmediğiniz bir handikapı var mıydı? Hali hazır'da Mke'deki alınabilesi olan 2 bug silahtan birisidir. Kevin ile karşılaştırma yapabilme imkanınız oldu mu? Cz 92 için bunca yanıp tutuşurken ne oldu da elinizden çıkardınız?

Alıntı

ombra demiş ki:Sn.durango Cz92'yi neden elinizden çıkardınız. Beğenmediğiniz bir handikapı var mıydı? Hali hazır'da Mke'deki alınabilesi olan 2 bug silahtan birisidir. Kevin ile karşılaştırma yapabilme imkanınız oldu mu? Cz 92 için bunca yanıp tutuşurken ne oldu da elinizden çıkardınız?

Sn. Ombra,

Atış anında fişek saymaya zorlaması, çok ağır ve uzun yollu tetiği satmama etken olmuştur.

Alıntı

Sağolun Sn.durango

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi