Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAKAROV
Sn. lupus,

Çok sene önce Makarov ve Stechkin hakkında bir kısa makale okumuş fakat etraflı bilgi edinememiştim. Aslında ilk merakım eski askeri tüfekler olduğu için de belki fazla bir araştırma yapmamıştım. Sayenizde çok açık ve detaylı bir bilgim oldu. Bariz bir eksiğimi tamamladınız.
Teşekkür ederim.

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

[/quote]

Alıntı

Makarov ve diğer rus tabancaları.

Saygılar

Alıntı

(09-05-2012, 02:48 AM)ercan 45 demiş ki: Makarov ve diğer rus tabancaları.

Saygılar

Teşekkürler. Pür dikkat izledim Smile Bu silahları da belki görürüz Mke' de bir gün.

Alıntı

[Resim: cz-75-sp01-1.jpg]

[Resim: makarova_pm_.jpg]

[Resim: makarovpm.jpg]

[Resim: iuuq_NV_00xxx_SL_b_NK_ivnbo_NK_sjhiu_SL_...SL_kqh.jpg]

Alıntı

Bu silahın bir de 7,62 mm olanı var sanırım değil mi?

Alıntı

(21-05-2013, 03:22 PM)pasa_7676 demiş ki: Bu silahın bir de 7,62 mm olanı var sanırım değil mi?

7.62x25 Tokarev aklınızda kaldı sanırım. İsmen birbirini çağrıştıran silahlar.
Saygılarımla.

Alıntı

Bir distribütör anlasip sunlarin guncel versiyonlarindan getirse edinmek isterim sahsen.Hem fiyatlari ucuz olur hem de rus mali pek kotu olmasa gerek.Kalashnikovlarin insanlarimiz uzerindeki etkisini dusununce iyi satis rakamlarina ulasabilir.

Alıntı

(22-05-2013, 02:11 AM)Poyraz23 demiş ki: Bir distribütör anlasip sunlarin guncel versiyonlarindan getirse edinmek isterim sahsen.Hem fiyatlari ucuz olur hem de rus mali pek kotu olmasa gerek.Kalashnikovlarin insanlarimiz uzerindeki etkisini dusununce iyi satis rakamlarina ulasabilir.

Aynen katılıyorum, tercih meselesi tabii, Avrupa-Amerika silahlarının yanında biraz zayıf kalsa da Türkiye'dekilerden bayağı bir kalitelidir diye düşünüyorum ben.

Acaba NATO ülkesi olduğumuz için mi almıyoruz Rus silahlarını? Bilgisi olan arkadaşlar yazsın lütfen.

Bu arada Makarov' un güncel versiyonlarını ve başka modelleri üreten firmanın URL 'si: http://imzcorp.com/

Saygılarımla...

Alıntı

Meğer Baikal av tüfekleri de aynı firma tarafından üretiliyormuş.
Çocukken bana Sümerbank'tan ayakkabı alınırdı; tip hantal ama yıpratmak imkansız.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi