Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta Mod 70 ve yeni çırak...
Merhaba arkadaşlar, Sn Göktuğ ustamız yeni bir çırak arayışına girmişti bende bir meslek daha kaparız diye tebdili kıyafet yapıp ustanın mekanına girdim, iş elbiselerimi bile giymeme fırsat vermeden zımpara kağıdını elime verdi ve tesfiyeye başla dedi...

Benimle birlikte gelen ve Beretta mod 70 pas içinde nerdeyse hurdaya ayrılacak silahıyla başladık çıraklığa, sonra yavaş yavaş bişeyler ortaya çıkmaya başlayınca ustamız sert yapmaya başladıBig Grin ama ben sebat ettim ve elimdeki işi bitirdim, tabi ustamız işi görünce daha ilk günden beni tekme tokat kapının önüne koyduBig Grin bu çırak çok işbilir yarın karşıma dükkan açar diye kovdu beni Sn Lupus şahittir..Big Grin

bu arada Üstadımızında karnı açıkmış ki, sağolsun elinde kocaman bir paket fırın kebabıyla içeri daldı, amma yedik ha..Big Grin

bu arda yeme içme işlerine dalarken az kalsın yaptığımız işi unutuyorduk bakalım beğenecekmisiniz...Big Grin

Şaka bir yana Sn Göktuğ ve Sn Lupusun ellerine sağlık her ikisinede çok teşekkür ediyorum...

[Resim: DSCF0924.jpg]

[Resim: DSCF0926.jpg]

[Resim: DSCF0925.jpg]

[Resim: DSCF0929.jpg]

[Resim: DSCF0930.jpg]

[Resim: DSCF0953.jpg]
[Resim: DSCF0954.jpg]
[Resim: DSCF0955.jpg]
[Resim: DSCF0956.jpg]
[Resim: DSCF0957.jpg]
[Resim: DSCF0958.jpg]
[Resim: DSCF0959.jpg]
[Resim: DSCF0960.jpg]
[Resim: DSCF0961.jpg]
[Resim: DSCF0962.jpg]
[Resim: DSCF0953.jpg]
[Resim: DSCF0954.jpg]
[Resim: DSCF0955.jpg]
[Resim: DSCF0956.jpg]
[Resim: DSCF0957.jpg]
[Resim: DSCF0958.jpg]
[Resim: DSCF0959.jpg]
[Resim: DSCF0960.jpg]
[Resim: DSCF0961.jpg]
[Resim: DSCF0962.jpg]

Alıntı

sanki fena olmamış gibi Sn.Melihaga Smile Smile Üstadlar siz ne dersiniz gelecek var mı çırakta? Smile Ellerinize sağlık Üstadlar gıcır gıcır yapmışsınız Mod 70 i...

Alıntı

Sn melihaga harika olmuş elinize saglık

Alıntı

Sn Melihaga
bu silah herhalde canlı olsa aynaya bakar kendini beyenirdi bu silahın bu hale getirilmesi çok güzel olmuş fabrika cıkışından daha güzel görünüyor elinize sağlık saygılar

Alıntı

Ağam silahın ilk resimlerini de koysaydınız biz de kendimize göre bir değerlendirme yapar, bakardık fırın kebabını hakedip etmediğinize... Bu durumda sadece delil yetersizliğinden takipsizliğe hükmedebiliyoruz...

Alıntı

Keşke ilk halini de koysaydınız, bu haliyle gerçekten yakışıklı olmuş.

Alıntı

berkeley demiş ki:Keşke ilk halini de koysaydınız, bu haliyle gerçekten yakışıklı olmuş.

+1 işte önemli bir nokta Smile

Elinize sağlık sayın ustalar ve tabiki sayın çırak..

Saygılar...

Alıntı

Harika olmuş Sn.Melihağa,yeni gibi duruyor.Bu arada kabze de çok yakışmış.

Alıntı

Teşekkür ederim arkadaşlar, valla silahın ilk halinin resmini çekmemiştik ama eski resimlerden bulabilirsem eklerim, ancak şunu belirteyimki bazı yerlerde nerdeyse 1mm derinlikte korozyon ve pas vardı...

Alıntı

Arkadaşlar silahın bulabildiğim eski bir resmini ekliyorum ancak resim kelitesiz olduğundan üzerindeki pas ve korozyon pek belli olmuyor, ayrıca bu resim çekildikten sonrada silah çıplak taşındığından hatırı sayılır derecede korozyon oluşmuştu...

[Resim: Grnt009-1.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi