Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?
selaminaleykum, ben ve arkadasimda sahin2000 var, iki sene kadar once almistik bu test sonuclarini gorunce. malum 5000 atis yapmis dagilimi iyi falan sebepleri ile birde ucuzdu ondan tabii.
ben pek atis meraklisi degilim birde silah fazla eskimesin diye pek atmiyorum ne yalan soyliyim cunki silahin omrunu 5000 atis diye biliyordum.
arkadas baya bir mermi harcamis dedigine gore tam olarak adedini bilmiyorum ama merak etmis 5000 den sonra ne olur diye, 10000 civari atmis bu gune kadar. tetik sert diyor ama hafifliginden cok memnunmus ama bana pek fark etmedi daha once bi kirikkale vardi daha hafif gibiydi.
15 metreden nokta atisi yapiyorum diyip ovunup duruyordu biaralar.
yani fena bir silah deil, tutukluk yapiyor diye bir yakinmasini gormedim bizimkinin.
bendede olmadi yalniz belde tasimaktan biraz boyasi soldu gibi.
pek kullanan olmamasini anliyorum biraz demode gozukuyor ama bizim yasimizdakilerin zevkine hitap ediyor demekki. soyle bitane de yeni modellerden dusunuyorum kismetse, kalin saglicakla.

Sn.elpence, sanırım Sn.pehlivan çok yakın bir arkadaşınız ki, bu nedenle de ARSAN Şahin modeline karşı ortak bir ilgi ve alakanız yanında aynı ıpı numaralarını kullanarak birlikte paylaşımda bulunuyorsunuz. ( '' IP adresiniz ricanız üzerine saklandı'' ). Neyse en azından artık forumumuzda bu modeller hakkında da bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar olması sevindirici, ama Sn.İlksurfer'ın bu gibi konularla ilgili yaklaşımları her zaman çok yumuşak ve kibar olmayabiliyor.

LUPUS demiş ki:Sn.elpence, sanırım Sn.pehlivan çok yakın bir arkadaşınız ki, bu nedenle de ARSAN Şahin modeline karşı ortak bir ilgi ve alakanız yanında aynı ıpı numaralarını kullanarak birlikte paylaşımda bulunuyorsunuz. '' '' Neyse en azından artık forumumuzda bu modeller hakkında da bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlar olması sevindirici, ama Sn.İlksurfer'ın bu gibi konularla ilgili yaklaşımları her zaman çok yumuşak ve kibar olmayabiliyor.

sn. lupus, bu mesaji atmadan bana veya amcama bir ozel mesajla soraydinizya, elpence benim amcam olur, ayni yerden yaziyoruz ip ler ondan ayni, ancak bu foruma uye olmak ve amcamida uye yapmakla hata ettigimi anladim, kendiniz calip kendiniz oynamaya devam ediniz.........

ayrica ip adresi gibi kisisel bilgileri yayimlamanizda ayip......

ayni emaili de kullaniyor amcaniz herhalde. Cep telefonumda oldugum icin daha yasaklayamadim ama bu son mesajinizdir. Sizin gibi kotu niyetli insanlarin yeri burasi degil...

Sn.pehlivan, bu gün arkadaşlarımızla yaşadığınız polemiklerden sonra, yaklaşım tarzınızın bizi bu şekilde düşünmeye ve davranmaya ittiğini lütfen anlayınız. Amcanız, eğer sizin mail adresiniz ile, sizinle beraber bir silahsever olarak burada bulunmak istiyor idiyse, polemiğe neden olan bir konudan, hem de çok zamansız bir şekilde başlamamalıydı. Eğer yine de bu konuda kendi fikrini de beyan ederek katkıda bulunmayı düşünüyor idiyse, bunu da açıkça yazmasında hiç bir mahsur olmaz, üstelik de sizin ve kendisinin güvenilirliğini bir kat daha arttırırdı.

Foruma ilk katıldığınızda arkadaşlarımızla paylaştığım, mesajlarınızın takip gerektireceği, ters psikoloji ile bir takım yerli firmaların reklamını yapmaya çalışacabileceğiniz hissimi haklı çıkararak, bizleri ve arkadaşlarımızı üzmekten başka bir şeye neden olmadınız. Yerinizin neresi olduğunu ise Sn.İlksurfer zaten izah etmiş durumdadır.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi