Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?
Yakında bu konu başlığını silmek gerekecek herhalde.
Çünkü artık sadece diğer modeller içinde irdelenebilecek bir statüye gelecek bu üretici.
Şaşırdım desem yalan olur, bence çok bile yaşadı.

Çevremde bu tabancalara sahip olan kimseye rastlamadım.Ancak MKE'deki standlarında inceleme fırsatım oldu.Mekanik ve işçilik olarak kalitesiz göründüler.Tabancaları meak eden arkadaşlar için site linkini veriyorum. http://www.arsansilah.com.tr/
Bir dönem Serçe'yi çıkarttılar.O sıralar Kırıkkale'den başka 7.65 tabanca yoktu.Biraz kaliteli yapsalar, 7.65 piyasasında tek olabilirlerdi. Ancak o kadar çok arıza şikayetleri geldi ki şimdi Serçe'nin esamesi bile geçmiyor.

Kesinlikle bir adet bile ARSAN görmedim çevremde.. Kime sattı yıllarca peki?

Hayret satışını artırmak için herhangi bir Ö.K.K birimine veya yurtdışına vermemişlermi yazık emsallerini iyi takip edememişler...

Alıntı: herhangi bir Ö.K.K birimine veya yurtdışına vermemişler mi
Sn.glock, MKEK standında seyrettiğimiz bir stand-up da, firma satış elemanı Şahin ' lerin malzemesinin Glock'lar ile aynı olduğunu, istihbari açıdan sakıncalı olacağı için ismini veremeyeceği yurt dışındaki bazı özel birimlerin de bu silahları tercih ettiğini söylemişti.

Tam o sırada biz kelimeleri beynimizde bir yerlere yerleştirerek, adamın ne söylediğini anlamaya ve idrak etmeye çalışırken, adam elindeki Şahin'i yere fırlatıp geri alarak '' Olay budur '' diyerek şovunu bitirdi.

Big Grin

NorthWolf demiş ki:Kesinlikle bir adet bile ARSAN görmedim çevremde.. Kime sattı yıllarca peki?
http://www.8sutun.com/node/49696

Yazık... kesinlikle yazık....

Devletimiz, halkımız yetki veriyor silah fabrikası kuruyorsun, sonra ucuz yoldan para kazanma peşine düşüyorsun.

Bu kadar kötü ise durumun, bari yurt dışına sat ruhsatsızları. 100 dolardan versen bin tane yeterde artar.. Afrika ülkesi dolu alacak...

LUPUS demiş ki:
Alıntı: herhangi bir Ö.K.K birimine veya yurtdışına vermemişler mi
Sn.glock, MKEK standında seyrettiğimiz bir stand-up da, firma satış elemanı Şahin ' lerin malzemesinin Glock'lar ile aynı olduğunu, istihbari açıdan sakıncalı olacağı için ismini veremeyeceği yurt dışındaki bazı özel birimlerin de bu silahları tercih ettiğini söylemişti.

Tam o sırada biz kelimeleri beynimizde bir yerlere yerleştirerek, adamın ne söylediğini anlamaya ve idrak etmeye çalışırken, adam elindeki Şahin'i yere fırlatıp geri alarak '' Olay budur '' diyerek şovunu bitirdi.

Big Grin

Çok güldüm Sn Lupus nediyim sakıncalı bilgiler ,uçan şahinler Smile yakında standın yanına tortue test için extradan stand kurarlarsa hiç şaşırmamak lazım dur abi bir çamura sokim gelim bak nası çalışıyor makina çayır çayırBig Grin

Bende bu tabancadan var,taşıması rahat,hafif ancak tetiği çok sert.

demir_bey demiş ki:Bende bu tabancadan var,taşıması rahat,hafif ancak tetiği çok sert.

Hoşgeldiniz demir bey

silahın özelliklerini, kullanıcı yorumlarını ve resimlerini eklerseniz memnun oluruz...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi