Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İki nadide silah
Haklarını yemeyin efendim.Ben henüz hiçbir el yapımı silahın KB raporunu görmedim forumlarda Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

sandeman demiş ki:Haklarını yemeyin efendim.Ben henüz hiçbir el yapımı silahın KB raporunu görmedim forumlarda Big Grin Big Grin Big Grin

Sn sandeman, Bu şekilde buraya rapor yazanın, emniyete de raporunu alırlar. SmileSmile

Alıntı

Smile hahahahaha Big Grin Ip tracking... ardından ev baskını :... Big Grin Big Grin

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Smile hahahahaha Big Grin Ip tracking... ardından ev baskını :... Big Grin Big Grin

Sonrasında haberler:
.....yapılan baskında bir adet İspanyol yapımı Bırravnık marka, bir adet Belgui yapımı Bıravnıg marka, bir adet de Amerikan Milli Fabrikası yapımı olduğu sanılan Star marka tabanca ve bu silahlara bir türlü uymayan şarjörler ele geçirildi... Şarjörlerin hayalet olup olmadığı ise araştırılıyor.

Alıntı

vakti zamanında bir av bayiisinde çay içerken, içeri giren biri benim berettaya bi şarjor lazım dedi;bende yardım maksatlı silahı aldım şarjor bakayım dedim.. baktım üstü wather ppk altı astra profilden browning hp e benziyor. bide baktımki üzerinde pietro bAretta yazıyor. namlu üzerindede bir 9mm yazılışı varki görmeniz lazım. 9MM deki m ler büyük birde Big Grin gothic harflerle yazılmış Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin abi dedim bu beretta değil, bunun şarjorü bulunmaz. nasıl değil dedi ya ben bilmem kaç senedir silah kullanırım...sen bişeyden anlamıyorsun Big Grin

[Resim: Gumushanede_silah_operasyonu.jpg]

bu resmide google'dan aldım. gümüşhanede yapilmiş çakma browning lerSmile

Alıntı

Adam yıllardır kullanıyor ama dikkatinizi çekerim.... Big Grin biz "No Comromise" peşindeyiz, millet üstünde yazsın yetercilerden... E tabi alanda satanda okulu uzaktan gördü ise... her ikiside memnun olabiliyor.

Paylaşım süper, teşekkür etmeyi o acelede unutmuşum, Teşekkürler...

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Adam yıllardır kullanıyor ama dikkatinizi çekerim.... Big Grin biz "No Comromise" peşindeyiz, millet üstünde yazsın yetercilerden... E tabi alanda satanda okulu uzaktan gördü ise... her ikiside memnun olabiliyor.

Paylaşım süper, teşekkür etmeyi o acelede unutmuşum, Teşekkürler...

Sn Nortwolf , yanlış düşünüyorsunuz. Siz parayı veriyor gidiyor beğendiğiniz standart bir silah alıyorsunuz. Herşeyi aynı, boyu, posu , yazısı aynı. Smile Ama burada adam gidiyor, veriyor siparişi yapım aşamasında da provaya gidiyor, şurası şöyle ,burası böyle diye yol da gösteriyor. Nev i şahsına münhasır bir silah yaptırıyor. Takıyor beline. Smile Smile Smile Eee özel yapım bir silah işte yazısına kadar..

Alıntı

Zamanın birinde el yapması map marka bir silah gördük. Ama silahta MAPİ yazıyor .. Dedik bu yanlış yazılmış MAP olacak bu "İ" harfi olmayacak. Vayy senmisin bunu diye adam az daha sıkacak ayağımıza. Dediki Lazca "ben yaptım" demektir MAPİ.

Alıntı

İyi de, Sn.Okinal, üzerine adını yazsın... yapsın bir marka desin "northWolf..." mesela... Bravnik ne? Beterra ne? Taklit çin Teypleri gibi... SQNY Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

NorthWolf demiş ki:İyi de, Sn.Okinal, üzerine adını yazsın...
yapsın bir marka desin "northWolf..." mesela...
Bravnik ne? Beterra ne?
Sn.Northwolf, en azından malzeme yakalandığında menşeini bulmak da kolay olur. Cool

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi