Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İki nadide silah
alpago demiş ki:Vallaha helal olsun amcalar resmen yontmuşlar.Tarihi değeri var bunların,cilalıdan bile eski,direk yontma çelik dönemi eserleri,hatta bi tanesi çivi yazısı ve hiyoroglif yazıyı birlikte kullanmış Smile.Bunların namluyu eski mercedes arabaların direksyon milinden kesip yapıyorlar alaman kalitesi mevcutSmile.

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Sn. Ağam,ahdettim sizin için de bir Fabricio Nasyonal Zimit Feson bulacağım inşallah Big Grin

Alıntı

İşte sanat bu! Gerçekten nadide ve eşi bulunmayacak silahlar. Eşi bulunmayacağından tam koleksiyonerlere layık parçalar.

Alıntı

sandeman demiş ki:Sn. Ağam,ahdettim sizin için de bir Fabricio Nasyonal Zimit Fesson bulacağım inşallah Big Grin

Bekliyorum Sn Sandeman...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

xlcod3r demiş ki:İşte sanat bu! Gerçekten nadide ve eşi bulunmayacak silahlar. Eşi bulunmayacağından tam koleksiyonerlere layık parçalar.

Allah'tan, koleksiyoner değilde silah severim...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

otantik sanat şaheserleri

Alıntı

biliyorum sn. okinal yapma olduklarını söylemek babında ardeşen dedim bizim burda böyle silahları usta bu şekil yapmaya çalıssada yapamaz Big Grin inanın daha iyi olur yani kötü yapayım dese bile bundan iyisini yapar Big Grin

Alıntı

Yıllar önce gördğüm bir 7,65 Beretta da, Pietro Beretta Gardone yazısını karadenizli yurdum ustası Kardone olarak yazmıştı Silah çok iyi taklit edilmişti ama bir harf bu kadar mı ele verir insanı...Big GrinBig Grin

Alıntı

Arkadaşlar şaka bir yana bu tipteki yapma veya el yapımı diye adlandırılan silahların kullanılması geri dönüşü çok zor yaralanma,sakatlık hatta ölümlere sebebiyet verebilir.Forum üyesi bilinçli arkadaşları ayrı tutarak sitemizi ziyaret eden silahlar konusunda meraklı ve bilgi edinme niyetindeki özellikle genç arkadaşlara bu tip uygunsuz üretilmiş yasadışı ve standart dışı kanunsuz silahlara itibar etmemelerini ve deneme amaçlı da olsa kullanmamalarını önemle hatırlatırım.Silah tutkunuzu bulunduğunuz yerlerdeki poligonlarda yasal,emniyetli,bilinçli olarak giderebilirsiniz.Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi