Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKEK ve CZ 75
01-07-2009, 05:49 PM (Bu Mesaj 19-02-2010 02:23 AM değiştirilmiştir. Değiştiren : lupus.)
MKEK ve CZ 75
Herkeze selamlar. Yaklaşık 3-4 aydır sitenizde yorumları okuyorum. Daha yeni üye oldum. Gerçekten çok seviyeli akıcı ve bilgilendirici sohbetler yapılıyor. Uzun zamandır taşıma ruhsatlı silah almayı düşünüyorum. Sitedeki yorumlardan hareketle aklımda bir fikir oluştu kalite fiyat olarak cz 75 diyorum. Ancak şu anda MKEK de cz 75 b kalmamış görünüyor. Cz 75 b Stainless var ancak hem renk hemde fiyat bakımından çok cazip gelmiyor. Acaba bilgisi olan arkadaşlar kısa zamanda cz 75 b yeni bir sevkiyat olur muolursa fiyat bakımından değişiklik olur mu. Birde fiyat ve kalite bakımından cz 75 b ye alternatif bir silah önerebilir misiniz. Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkürler. Saygılar.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-07-2009, 05:55 PM
RE: MKEK cz 75
Sn ulper67, eğer CZ 75 elinize uygunsa ve o habze konturunda rahat ediyorsanız, bu silahın klonlarını bulma şansınız çok fazla, direk marka vermek istemiyorum ama yerli ve ithal birçok klonu mevcut onlarıda değerlendirebilirsiniz...
Alıntı Yaparak Cevapla
01-07-2009, 05:56 PM (Bu Mesaj 01-07-2009 05:57 PM değiştirilmiştir. Değiştiren : harun.)
Bu yıl içinde CZ ithalatı yapılacak ama tarih vermek mümkün değil. Bu ithalat partisinde istediğiniz model var mı? Onu temsilciden öğrenirsiniz. Temsilcinin kim olduğunu da MKE Silah Satış'tan.

harun@ctm.com.tr
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-07-2009, 06:09 PM
harun Yazdı:Bu yıl içinde CZ ithalatı yapılacak ama tarih vermek mümkün değil. Bu ithalat partisinde istediğiniz model var mı? Onu temsilciden öğrenirsiniz. Temsilcinin kim olduğunu da MKE Silah Satış'tan.

CZ Temsilcisinin web sitesi...
http://www.mke-tabanca.com/
Alıntı Yaparak Cevapla
01-07-2009, 09:43 PM
Ben en son görüştüğümde yeni modellerin yılbaşına doğru geleceğini beyan etmişlerdi...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
01-07-2009, 11:41 PM
Sayın melihaga yerli değilde ithal modellerden tavsiyeleriniz olursa sevinirim. Ancak yeniliyorum gönlümde cz 75 b yatıyor.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
02-07-2009, 10:44 AM
Sn ulper67 jericho veya tanfoflio düşünebilirsiniz, ancak polimer gövde düşünürseniz, HS2000 tavsiye ederim çünkü o da CZ 75 kabze konturuna sahip...
Alıntı Yaparak Cevapla
02-07-2009, 12:24 PM
Sayın Melihağa önceki yazılarınızdan okuduğum kadarıyla sizde çelikten hoşlanıyorsunuz benim gibi sizce tavsiye ettiğiniz markaların kalitesi cz 75 e göre ne durumdadır. Birde formda jericco israilli diye durmuştum. Aslına bakarsanız formda çok da yer almamış bu marka. saygılar
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
02-07-2009, 12:38 PM
Sn Ulper67, http://www.tabancatufek.com/forum2/forum...php?fid=53

Jericho hakkında yeterince bilgi bu linkte var...
Alıntı Yaparak Cevapla
04-07-2009, 12:11 AM
Sy Ulper67 öncelikle hosgeldiniz.Eger aklinizdaki tabanca kesinlikle cz 75 ise bunu ikinci el piyasasindanda bulmak mümkün.Yani illaki mkek yi beklemek bence gereksiz.Eger sabirla arastirirsaniz ikinci el hem hesapli hemde temiz bir cz 75 bulacaginizdan eminim.

MK III`süz adam.

"Şirler pençe-i kahrımda olurken lerzan
Beni bir gözleri ahuya zebun etti felek. "
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS