POLiMER GÖVDELİ TABANCA MI? ÇELİK GÖVDELİ TABANCA MI?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: POLYMERMI? ÇELİK GÖVDEMİ?
Bu anket kapalı.
POLYMER GÖVDE Mİ ?
40.74%
11 40.74%
ÇELİK GÖVDE Mİ ?
59.26%
16 59.26%
Toplam 27 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLiMER GÖVDELİ TABANCA MI? ÇELİK GÖVDELİ TABANCA MI?
(23-03-2011, 12:01 AM)Blackcolt demiş ki: Petrol rezervlerinin bitmesine çok kalmadı,pek yakında gene çelik ve ahşap tertibata geri dönücez zaten Smile
Sıkıntı yok....

Polimerlerin hurdasınından yeniden polimer dökebiliyorsunuz. Eski Glock'u verirsin, hurdasından yeni bir tane yaparlar. Petrolün bitip bitmemesi hiç önemli değil, Glock bitmez Smile. Saylonlular gibi bir şey bunlar...

Alıntı

Ama dönüşüm miktarı arttıkça kanser riski oluşuyormuş. O üçgen içindeki rakam az oldukça değeri de artar. Belki Mueller Murgenthal ileride bizdekilere talip olur :p

Alıntı

Kanseri falan bilmemde petrol sistemi biterse ortada çok fazla silah kalacağını zannetmiyorum.... Smile
Öte yandan kalırsada Glock'u gene garantilemiş olduk...Smile

Alıntı

Çelik Gövde..

Alıntı

Çelik tabii ki de.

Alıntı

çelik dedim ama, HK mark23, ups, Walther p99 da polimer'e sözüm yok...

Alıntı

Çelik. Bu arada oy kullanamdım ama kullanmış görünüyorum.

Alıntı

Son zamanlarda revolverlarda polimer kullandıklarından dolayı tercihim kesinlikle çelikten yana.

Alıntı

Eğer tek bir tabancam olsa idi kesinlikle çelik olmasını tercih ederdim.

(Zaten 1911 ciyim ne konuşuyorum ya...Oyum belli)

Not: Günün 24 saati, Glock 21 taşıyorum. Ama bu eşini çok sevipte, hasbelkader metrese yakanı kaptırmak gibi bir şey. Glockta genç, güzel, istediğin kadar kullan ama 1911 gerçek bir dost[/align])

Alıntı

Çoğu zaman Polymer Yapım silahlar kullanıyorum ancak genel kanaatim Komple çelik olanlardan yana.. Düşünsenize bir Glock 19 Full Steel Ne muhteşem olurdu..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi