POLiMER GÖVDELİ TABANCA MI? ÇELİK GÖVDELİ TABANCA MI?
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: POLYMERMI? ÇELİK GÖVDEMİ?
Bu anket kapalı.
POLYMER GÖVDE Mİ ?
40.74%
11 40.74%
ÇELİK GÖVDE Mİ ?
59.26%
16 59.26%
Toplam 27 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLiMER GÖVDELİ TABANCA MI? ÇELİK GÖVDELİ TABANCA MI?
(22-03-2011, 10:13 AM)baris demiş ki: Alemyon gövde ve çelik sürgü taraftarıyım, plastik kanser yapar. Smile

Saygılarımla.

Sn.Baris siz bari yapmayın.Rolleyes Polimer ya da çelik tabancada; naylon tabanca kılıfı kullanılması, daha fazla kanser yapacaktır.Wink

Alıntı

(22-03-2011, 03:36 PM)dogo demiş ki:
(22-03-2011, 10:13 AM)baris demiş ki: Alemyon gövde ve çelik sürgü taraftarıyım, plastik kanser yapar. Smile

Saygılarımla.

Sn.Baris siz bari yapmayın.Rolleyes Polimer ya da çelik tabancada; naylon tabanca kılıfı kullanılması, daha fazla kanser yapacaktır.Wink

Laylon silaha da meşin kılıf kullanılmaz ya...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Ben kullanıyorum oluyo !!!

Alıntı

Sn.Melihağa'm beyninizdeki, Anti-Glock bölümü coştu yine.Cool
Albert Einstein sağ olsaydı, ''Bir önyargıyı parçalamak, atomu parçalamaktan daha zor'' sözünü; ''Sn.Melihağa'yı Glock konusunda ikna etmek, atomu parçalamaktan daha zor'' diye değiştirirdi.
Gaston Dede'nin sponsorluğunda, cerrahi müdahale ile beyninizdeki Anti bölüme müdahale yaptırsak iyi olur efendim. Çünkü; 2010 Shot Show fuarında polimer çerçeveli revolverler da, daha sık boy göstermeye başladı bilginize. Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

(22-03-2011, 04:00 PM)northwolf demiş ki: Ben kullanıyorum oluyo !!!

Bir paçadan silah düşme meselsi mi ne vardı neydi o...Big Grin

Alıntı

(22-03-2011, 04:28 PM)dogo demiş ki: Sn.Melihağa'm beyninizdeki, Anti-Glock bölümü coştu yine.Cool
Albert Einstein sağ olsaydı, ''Bir önyargıyı parçalamak, atomu parçalamaktan daha zor'' sözünü; ''Sn.Melihağa'yı Glock konusunda ikna etmek, atomu parçalamaktan daha zor'' diye değiştirirdi.
Gaston Dede'nin sponsorluğunda, cerrahi müdahale ile beyninizdeki Anti bölüme müdahale yaptırsak iyi olur efendim. Çünkü; 2010 Shot Show fuarında polimer çerçeveli revolverler da, daha sık boy göstermeye başladı bilginize. Big Grin Big Grin Big Grin

Einstein'in beni çözmesi için dünyaya 2072 yılında gelmesi ve 221 yıl yaşaması gerekirdi...Big Grin

Laylon karı iş görür mü görür..Big Grin
Glock iş görür mü görür...Big Grin
Gerçek bir karı etten olur...Big Grin
Gerçek silah demirden olur...Big Grin

Amaç sadece iş görmekse glockda olur laylon da...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

(22-03-2011, 04:51 PM)melihaga demiş ki:
(22-03-2011, 04:28 PM)dogo demiş ki: Sn.Melihağa'm beyninizdeki, Anti-Glock bölümü coştu yine.Cool

Einstein'in beni çözmesi için dünyaya 2072 yılında gelmesi ve 221 yıl yaşaması gerekirdi...Big Grin

Laylon karı iş görür mü görür..Big Grin
Glock iş görür mü görür...Big Grin
Gerçek bir karı etten olur...Big Grin
Gerçek silah demirden olur...Big Grin

Amaç sadece iş görmekse glockda olur laylon da...Big Grin Big Grin Big Grin

Sayın ağam vallahi o kadar da değil.

Layloncu değilim fakat bir laylon Hk ya tercih edeceğim herhangi bir alemyon gövdeli yok.Gerçi bu biraz da gerçekten aşık olduğum tüm silahların hemen hepsinin eski zaman silahı olmasından.

Alıntı

Sn.MelihAga ya hürmetler,beni güldürdünüz Allah ta sizi güldürsün,ölümcül bir makinaya yorumunuz çok güzel kanser yapar,rahmetli Kemal Sunal'ın kendini öldürtmek için kiralık katil tuttuğunda ki şartları geldi aklıma.Kullananı da,karşıdakini de kanser yaparSmile

Alıntı

İki tabancam var, biri polimer biri çelik. Taşımaya polimer, atmaya çelik uygun gibi düşünüyor insan ilk anda, ama çelik Sarsılmaz, polimer de HK olunca atmaya da taşımaya da polimer fikri yerleşiveriyor.
Oyum yine çelikten yana ama polimer taşıyorum, bu da bir realite...

Alıntı

Petrol rezervlerinin bitmesine çok kalmadı,pek yakında gene çelik ve ahşap tertibata geri dönücez zaten Smile
Sıkıntı yok....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi