Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Anket: POLYMERMI? ÇELİK GÖVDEMİ?
Bu anket kapalı.
POLYMER GÖVDE Mİ ?
40.74%
11 40.74%
ÇELİK GÖVDE Mİ ?
59.26%
16 59.26%
Toplam 27 oylar 100%
* Bu ankete oy verdiniz. [Sonuçları Göster]

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
POLiMER GÖVDELİ TABANCA MI? ÇELİK GÖVDELİ TABANCA MI?
Lightbulb 

Metresinizin fiziği harikadır. Kolunuza takıp girdiğiniz salon programlarında mükemmel görüntüsü ile tüm bakışları üzerinize toplar.
Size maliyeti ise bir hayli yüksektir. Rahatlıkla ara sıra beraber olmak belki bir hafta sonu kaçamağı yapmak istersiniz.

Eşiniz ise; iyi gününüzde kötü gününüzde her zaman yanınızdadır. Hayatın önünüze çıkardığı tüm problemlere sizinle beraber katlanır ve hiç bir koşulda sizi yarı yolda bırakmaz.

Fildişi kabzeli, bu Colt metresdir.

[Resim: yjl19-z-f1-h-b_zpsa563ce1b.jpg]

Polimer gövdeli, her türlü görevde güvenebileceğiniz bu savaş makinası ise; her erkeğin sahip olması gereken Glock, yavuklunuzdur.

[Resim: dirtyglock_zps4c1ae543.jpg]

Aslında bunlardan hangisinin doğru seçim olduğunu tartışmak zorunda değiliz.

Bir erkeğin hayatında ikisi de olmalı bence. İkisi de doğru seçimdir. Big Grin

Not: Gerçek hayatta ki uygulamada ise; bu iki bayanın birbirinden haberinin olmaması; Atıcı için alınması gereken 1 nolu tedbir protokolüdür.

Saygılarımla.

Alıntı

Merhaba
Günümüzün plastik gövdeli silahlar modern değişik,aksesuar takılır gibi özellikleri olsada bana göre gördüğünde iç geçirten silahlar hep çelik oluyor.

Alıntı

Arkadaşlar ben uzun yıllar Çelik taşıdım en memnun olduğum browning in eskileri gizli tırnaktı yılda üç bin atıyorum o da çatladı beşinci senesinde şimdi bide polimer denicem sanırım

Alıntı

Bence bir çelik bir polimer Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi