Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mauser (mavzer) Tüfek
Sn.Arkadaşlar,

Böyle bir "uluslararası antlaşma" filan yok mu??
Ben bu arkadaşa "o benim milletimin , geri ver" diyerek el koyayım...Smile
Gerçi onlar isterse elimizde hiç bir şey kalmaz Smile Smile Smile Smile

Sevgiler

Alıntı

var öyle bir anlaşma.....
baksanıza adamlar bir asır önce kanlarıyla alamadıkları yerleri paralarıyla almaları için bir anlaşma yaptık.....

Alıntı

daha baklavamıza,lokumumuza sahip çıkamıyoruz.Türkler için ne kadar değerli şey varsa elimizden gidiyor bunlar içinde topraklarımız,ekonomimiz,sanayimiz,kültürümüzde var.bunlar bizim başımızda bulunan kendine türk diyen bir iki yobaz grup ve bu grubu destekleyen insanlar yüzünden geliyor.neyse burası siyaset yapma veya tartışma yeri değil konuda dağılmasın kusura bakmayın konuyu dağıttığım için...

saygılar

Alıntı

Sayın komando yazıp yazıp sonra siyaset olmasın diye bitiriyorsun Smile
Bak siyaset oluyor ona göre Smile
Saygılar...

Alıntı

baktım tartışma buraya gelmiş bende dayanamadım düşündükleri söyledimSmileeğer yazımdan rahatsız olan varsa değiştirebilirim çünkü burası bir silah forumu herkes birşeyler ortaya atmaya kalksa işin içinden çıkamayız eğer yazımdan rahatsız olan olursa özelden yada buradan söyleyebilir hemen silerim.
saygılar

Alıntı

Bişi olmaz. Arada kaynayıp gider bura da herkez bunları kaldırabilecek olgunlukta.Sen keyfine bak Smile
Saygılar...

Alıntı

Kırıkkale çok zarif görünüyor, değil mi?

Alıntı

smith demiş ki:var öyle bir anlaşma.....
baksanıza adamlar bir asır önce kanlarıyla alamadıkları yerleri paralarıyla almaları için bir anlaşma yaptık.....

Sn.Smith,

Bu antlaşma anladığıma göre bir kaç gün önce meclisten geçmiş.....
Hepimize hayırlı olsun...Sad Sad Sad

Sevgiler

Alıntı

[Resim: HermannSharpshooter44.jpg]

[Resim: gal11.jpg]

[Resim: ss20short20side20rail20c.jpg]

[Resim: ss_18.jpg]

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve incelediği Kırıkkale tüfeği...
[Resim: ataturk.jpg]

Bu da mauserin Rus rakibi Mosin nagant ve Enemy Of The Gates filmine konu olan Jude Law'ın canlandırdığı Vasili, soy ismini unuttum. Filmdeki adamla pek benzerliği yok, belkide Sovyet propagandası ama çok sayıda Alman askerini vurduğu söyleniyor.

[Resim: vassilizaitsev4bo.jpg]

Resimleri paylaşmak istedim...

Alıntı

Soy ismi Zaitsew olması lazım, resimler çok güzel derleme olmuş elinize sağlık..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi