Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Silahımı Aldım; Yavuz 16 regard mkek
Sn Okinal, silahınız hayırlı uğurlu olsun, ama illede resim isteriz...

Alıntı

Bu silahım, İstediklerimi verecek kapasitede olduğuna inanıyorum. Elime uyumu çok iyi. Tek harekette tetik bana göre oldukça yumuşak. Alışmam için 100-150 mermi yakmam gerek.

[Resim: IMG_0031.jpg]
[Resim: IMG_0030.jpg]
[Resim: IMG_0029.jpg]

Bu hedef kağıdının 25 metreden 20 mermi ile denenmiş hali. Tetik yumuşak olduğundan 1 mermiyi hedef altına gümlettim.
[Resim: IMG_0038.jpg]

Mermilerin hedefin orta soluna toplanması silahtan ziyede benim kendi ayarlarımdan sanırım. Smile Zaman zaman, Değişik silahlarla da olmuştur bu hata.

Alıntı

Sn Okinal kullanmaya başladınız mı? Boyası genelde sorunludur Yavuzların. Kılıfsız taşımada ne hale gelir bilemiyorum ama düşürme,çarpma gibi durumlarda oldukça sarsılıyor. Her silahta olduğu gibi dikkatli olmak gerekiyor. Bu arada Samsun'da mısınız?
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Hayırlı olsun vatani görevim sırasında kullanıyordum çok sevdiğim tabancalardan biridir, Allah her zaman iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.

Alıntı

Sn Sandeman silahı sürekli taşıdığımdan artık boya sorunlarını pek göz önüne almıyorum yeterki pas yada karıncalanma yapmasın. Düşürmeye karşı çok hassasım, öyle bir şeyde ciğerime hançer saplanır sanki. Ben şu anda Rize deyim. 10 gün sonra İzne çıkıyorum. Samsun da olacağım.

Alıntı

okinal demiş ki:Tek harekette tetik bana göre oldukça yumuşak.
Alışmam için 100-150 mermi yakmam gerek.
Gerçekten çok şanslısınız Sn.okinal. Şimdiye tek hareketli tetiği kutusundan çıkar çıkmaz gerçekten yumuşak olan, kontrollü ve süreğen şekilde sağılabilir bir Yavuz 16 veya Beretta 92 'ye hiç denk gelmedim, fabrika çıkışında yumuşak ve hafif tek hareketli bir tetiğe kavuşabildiğiniz için gerçekten çok şanslısınız...

Alıntı

Nisbi bir rahatlık da olabilir Sn. Lupus. Ben de Beretta ve türevlerini kullanabildiğim için tek hareketi çok yumuşak gelmişti. Çünkü kullandığım diğer silahları hatırlamıyorum bile. Karşılaştırdığım şey aynı silahın tek hareketiyle çift hareketi olunca malumunuz insan tek hareketini beğeniyor. Tabi bunu kendi adıma söylüyorum.
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Hayırlı olsun Sn Okinal,Allah kötüye kullandırmasın,selamlar...

Alıntı

hayırlı olsun. Keyıf ıle sadece keyıf ıcın kullanırsınız umarım

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun, Allah zevk için kullandırtsın sadece...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi