Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol
Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sarsılmaz K10
#1
Yakında (6 ay içinde) bulundurma ruhsatlı Sarsılmaz K10 almayı düşünüyorum, yedek subay olduğum zamanlarda beylik silahım yavuz 16 ve devremin silahı Astra ile atışlar yapmıştım, K10 sanırım CZ 75'e çok benziyor ama ben K10 u başka bir silaha benzediği için değil nispeten ucuz olduğu, çelik aksamlı olduğu, namlusu uzun olduğu ve sabit gez arpacık olduğu için istiyorum.
Görevde olduğum süre içinde sıklıkla yaptığım atışlarda 25 mt hedeflerinde en az 5 te 4 vuruyordum, yanlız şimdi ki amacım vurmak değil yan yana toplamak bu şartlar da siz bu silah için ne dersiniz ? Değerli bilgilerinize çok ihtiyacım var.
 
Alıntı

#2
cz 75-75B varken bu katagoride parami baskasina vermezdim sahsen.
 
Alıntı

#3
kategori derken ? Fiyat açısından aynı kategoride değiller, cz 75B' nin ikinci eli bile 2000 tl nin üstünde yani amacıma uygun değil mi demek istediniz? O halde 1500 tl'ye kadar ne önerirsiniz?
 
Alıntı

#4
Sn berkeley bende CZ 75 derim.
ama illaki yerli olsun ve nişangahı iş yapsın diyorsanız bir de Zigana sport a bakın.
 
Alıntı

#5
Sayın Berkeley.açmış olduğunuz konu başlığının hemen üstünde "CZ 75" ve Sarsılmaz karşılaştırılması sayın LUPUS tarafından ayrıntılı olarak yapılmış.
İsterseniz bir göz atın."sonradan pişman olmamak adına".
Fakat, aradaki fiyat farkı, sizin için çok elzem ise,tabiiki takdir hakkınızı ucuzdan yana kullanmak istiyebilirsiniz.

saygılar.
 
Alıntı

#6
mavi bere 277. dönem asteğmendiniz galiba, bende 279. dönem eğirdir dağ komando okulundan çıkma bir asteğmendim bu sebeple komando ölmez vatan bölünmez diyorum.

CZ75 gerçekten bu paraya değer, sonra ki 5 yılda kendimi iyice geliştirdikten sonra almayı düşündüğüm silahlardan biri, önerileriniz için teşekkür ederim.
 
Alıntı

#7
Sn.Berkeley,
Eğer bulunduğunuz vilayetlerde silahçıları gezme imkanınız varsa gidip bir de ikinci el modellere göz atınız, malumunuz eğer şansınız yaver giderse fiyat/fayda açısından uygun şeyler gelebiliyor.
Ayrıca en azından silahınızı aldıktan sonra karşılaşma ihtimalinizin olduğu sıkıntılar için servisi/müşteri hizmetleri olumlu bir modele yönelin diyorum.
En azından forum ile ilişkileri sıkı olan Sn.Akdal size bu konuda yardımcı olacaktır.
Sanırım revize edilmiş yeni seriden almak bizlerin de sizin geri bildirimlerinizle bilgilnmemiz fırsatını doğuracaktır.
Saygılar,
TT
 
Alıntı

#8
Sn Dr.Akdal ın forumla ilgisi takdiri şayan aynı zamanda bir mba öğrencisi olarak müşteri ilişkileri yönetimini ilk elden yapan Dr.Akdal 'ı kutluyorum, yerli silah sanayinin öncülerinden olan firmasına başarılar diliyorum, değerli yorumlarını bekliyorum, saygılar.
 
Alıntı

#9
Sayın forum üyeleri geçen hafta büyük sevinçle aldığım ve önümüzde ki 5 yıl boyunca kendisini iyice hırpalayıp atışımı geliştirmeyi düşündüğüm sarsılmaz K10 modeli(eski kılınç 2000), henüz ruhsatı çıkmadı ve atış imkanı bulamadım.


Eklenti Dosyaları Resim(ler)
   
 
Alıntı

#10
               
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi