Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YARASA Projesi
Milli tabanca protokolünde son durum hakkında bilgisi olan varmıdır ?

Alıntı

Sn lupus,
Bu projenin Ülkemizdeki millileşme politikaları çercevesinde özgünlüğü açısından ve yol haritasi önerileri bakimindan tekrar tartişmaya acilmasini talep ediyorum.

Alıntı

Sn. ŞAHİNGÖZÜ; patentini aldığınız modelinizin hiçbir bilgisine ve görseline ulaşamadım. TPE'nin sitesindeki arama menüsü çok karışık. Bize Google Patent'te arayabileceğimiz bir kod verebilirseniz veya bu görsel ve teknik özelliklerin yazılı olduğu PDF dosyasını Sn. xf7er gibi (kendisinin verdiği link de patlamış) hazırlayıp link şeklinde paylaşırsanız memnun olurum.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. cos30,

Sizi tekrar aramızda görmekten mutluluk duydum efendim.

Tekrar hoşgeldiniz. Smile

Alıntı

2007/04250 patent dosya numaridir.

Alıntı

(24-06-2009, 11:54 AM)ŞAHİNGÖZÜ demiş ki: Sn.turan tactical
TPE sitesinden-onlıne-patent/faydalı maodel bölümünden araştıma tıklandıktan sonra gelen boş forma 2007/04250 patent no bölümüne yazarak alttaki kodları girdikten sonra-gelen dosya açılarak-döküman bölümünden bütün resim ve proje (özet,tarifname,istemleri) görebilirsiniz.
Saygılarımla,

Yukaridaki islemlerle patent detayina ulasabilirsiniz.

Alıntı

http://www.yarasatabanca.tr.gg
YARASA projesi hakkinda resimli gerekli bilgiler yer almaktadir.

Alıntı

Sayın Şahingözü,

Konu açılışından bu yana altı seneden fazla zaman geçmiş. Sizin tarafınızda nasıl bir gelişme oldu? Projenizde tadilat değişiklik yaptınız mı? Girişimleriniz oldu mu? O zamandan bu zamana neler değişti? Merakları gidermek adına bilgi verir misiniz?

Saygılarımla.

Alıntı

1-Ülkemizde SSM ve EGM arasinda milli tabanca protokolü imzalandi.Bu sayede SSM de sunum yapilmistir.
2-IDEF13 fuarinda CARACAL firmasindan fiyat ve iş teklifi alinmistir.
3-Yıldiz teknik ve Selcuk üniversitelerinin patent proje pazari programlarinda görsel olarak sunum yapilmistir.
4-Ülkemizde önde giden tabanca imal eden fabrika yöneticileri ile tanisma firsatim oldu.Sadece tanisma oldu bazilari sen ver biz yapalim dediler.Bazilari da ordan oraya yönlendirdiler.
5-Herhagibir tadilat yapilmadi ancak kendi cabarimla solid cizimleri kismi olarak yapilmistir.Ne nasil calistigini gostermek icin.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi