Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FN FIVE-SEVEN
dostlar silah taşıdığı teknik özelliklerden dolayı piyasa satışı yapılmıyor, NATO üyesi ülkeler bünyelerindeki özel kuvvet personeli sayısı kadar adet bildirip alım yapabiliyor, saygılar...

Alıntı

http://www.gunbroker.com/Auction/ViewIte...=220400348

Sn.Terek yukarıda verdiğim linkte örneğini göreceğiniz gibi GunBroker'da çok sayıda satılık Five-Seven mevcut.

Yani ülkemizde olmasa da sivile satışının yapıldığı yerler var.

Saygılar.

Alıntı

(18-03-2011, 09:06 PM)Terek demiş ki: dostlar silah taşıdığı teknik özelliklerden dolayı piyasa satışı yapılmıyor, NATO üyesi ülkeler bünyelerindeki özel kuvvet personeli sayısı kadar adet bildirip alım yapabiliyor, saygılar...

Benim de duyduğum dünyada bir kaç yüz tane olduğu ve bu limitli sayının üstüne çıkılmaması için hurdası getirilmediği sürece yenisinin üretilmediği.

Alıntı

(18-03-2011, 09:42 PM)sandeman demiş ki:
(18-03-2011, 09:06 PM)Terek demiş ki: dostlar silah taşıdığı teknik özelliklerden dolayı piyasa satışı yapılmıyor, NATO üyesi ülkeler bünyelerindeki özel kuvvet personeli sayısı kadar adet bildirip alım yapabiliyor, saygılar...

Benim de duyduğum dünyada bir kaç yüz tane olduğu ve bu limitli sayının üstüne çıkılmaması için hurdası getirilmediği sürece yenisinin üretilmediği.

O değilde AOÇ sütleri vardı depozitolu ne oldu var mı hala?

Alıntı

Lütfen birin beşine laf atmayınız Sn. Nutkey Big Grin

Alıntı

(18-03-2011, 09:59 PM)sandeman demiş ki: Lütfen birin beşine laf atmayınız Sn. Nutkey Big Grin

Esefle kınıyorum. Birin altısı olmalıydı... Sleepy

Alıntı

Siz yeni versiyonlara göre hatırlamış olabilirsiniz Sn. Avcı. Bizim mezhepte henüz beşteydi Smile

Alıntı

(26-02-2011, 02:02 AM)hot_ice demiş ki: FN 5.7 için tüm envanterimdeki tabancaların (G21 - G19 - HkUSPC - SW Performance Center )hepsini vermeye razıyım .

Benim için 5.7 calibre mermide daha ötenin olamayacağı rüya kalibre , FN 5.7 de sahip olmak istediğim yegane tabancadır .

Benim dünyamdır O ...

5.7 yi bu kadar muhteşem yapan nedir?

Alıntı

(19-03-2011, 02:45 AM)kartalcin demiş ki:
(26-02-2011, 02:02 AM)hot_ice demiş ki: FN 5.7 için tüm envanterimdeki tabancaların (G21 - G19 - HkUSPC - SW Performance Center )hepsini vermeye razıyım .

Benim için 5.7 calibre mermide daha ötenin olamayacağı rüya kalibre , FN 5.7 de sahip olmak istediğim yegane tabancadır .

Benim dünyamdır O ...

5.7 yi bu kadar muhteşem yapan nedir?

Muhteşem değil ki...Big Grin

Alıntı

İthalatı serbest olsaydı,20 adet güçlü SS190 fişek alan, üstelik hafif ve de ince olan bu güzeli almak isteyecek çok silahseverin olacağını sanırım. Plastik sıhhi değil ama yüzyılın gerçeği.Anti glocker değilmiydiniz, bu FN.Shy

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi