Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FN FIVE-SEVEN
sevgili arkadaşlar merhaba,

FN FIVE-SEVEN'i Türkiye'de bulmak mümkün mü? nasıl bulunabilir? tanıdığınız ve satan birisi var mı?

Alıntı

Selamlar,

Five-Seven Türkiye'de bulunması zor olan bir silah diye biliyorum.Ayrıca 5,70 mühimmatta ülkemizde yasal yollardan bulunamaz galiba.

Saygılar

Alıntı

Vallahi arkadaşlar, benim bulabildiğim ancak bu, Cool.

[Resim: fn002largenq7qz2.jpg]

[Resim: fn010largeiz6uz8.jpg]

[Resim: fn003largeat3zp6.jpg]

Alıntı

Aman Allah'ım inşallah bu silah Türkiye'de değildir.Binlerce dolar veripte bu hale gelmesi çok moral bozucu olmalı.

Alıntı

Bu five seven'ın başına ne gelmiş acaba? Biraz uçuk bir fikir olacak ama sanki buna ateş edilmiş gibi duruyor... Gerçi hedef dururken kim tabancaya ateş eder ki...
Courvoisier;
Satılık bir five seven olacağını hiç sanmıyorum ama, yanlış hatırlamıyorsam eski forumda bir arkadaş bu tabancadan Türkiye'de çok az sayıda bulunduğunu ve bunlardan birini incelediğini söylemişti... Hislerim beni yanıltmıyorsa o arkadaş bu foruma da üye...

Alıntı

fişek hatası

Alıntı

sevgili courvoisier özelden görüşürsek sana bir telefon numarası vereyim.

Alıntı

Yazık vallaha, tetiği çeken parmağı düşünüyorumdaSad inşallah dikişle falan halletmiştir.

Alıntı

Muhtelif kaynaklarada iki yada üç kişinin sahip olduğunu okumuştum. Daha henüz alım satımının yapıldığını duymadı. Sahip olan kişiler genelde sade vatandaş değil de emniyet mensubu yada özel harekat dayire başkanı gibi insanlardı anımsadığım kadarıyla...
Saygılar...

Alıntı

courvoisier demiş ki:sevgili arkadaşlar merhaba,

FN FIVE-SEVEN'i Türkiye'de bulmak mümkün mü? nasıl bulunabilir? tanıdığınız ve satan birisi var mı?

Merhabalar,
"Zevkler ve renkler" kuralının geçerli olduğu bir konuda yanlış bir soru olacak ama, sebep? Neden FN 5,7?
Teşekkürler...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi