Akdal 40 ile Ugrasmadan Direk .45acp Ye Gecsin!
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal 40 ile Ugrasmadan Direk .45acp Ye Gecsin!
Uzmanlar daha iyi Bilir ama bu Ve diger Silah Forumlarinda Okudum Hatta ingilizcemde azda olsa var onlarada baktım
Sonuc "40'ın küt ucu dolaysıyla namluya sürülürken tutukuk yapabilmekte ustelik yerli degil Orjinal Beretta Ceza Sigsauer gibi markalarda bile bu hata 1 sekilde olmaktaymis her zaman degildir ama yilda 1 olur tamda zamaninda olur."
Sunu unutmayalim bir ara nette glock 17 ile 100 veya 500 mermi seri atan BOB amca vardı.Emin olun 40sw olsaydı Okadar atamazdı.
inanmayanlara Namluda Kalmıs Sıkısmız 40s&w resimlerini Arastirip Bulurum.
Yerlide Bu sorun Olurmu bilmem sonucta 40sw bi silaha yerli ureticiler 1700tl ve ustu istiyorlardır buda çok bulunan 9x19 Parabellum mermi varken niye az bilinen 40sw alayım fikrini akla getirir.
Reviz Yon Yeni Modeller olacak ozaman bari Ghost Tr3 40sw Tr4 45acp olsun.
En azından 45 acp daha fazla satılacagına daha az sıkıntı cıkaracagına inaniyorum tabi sözü uzmanlar söylerler.

Alıntı

tabancalar demiş ki:Sunu unutmayalim bir ara nette glock 17 ile 100 veya 500 mermi seri atan BOB amca vardı.Emin olun 40sw olsaydı Okadar atamazdı.

.40 SW nin neden olabileceği besleme ve diğer mekanik sorunlarla ilgili olarak yapacağınız derleme çalışmasını, bu sorunlardan bihaber olarak yıllardır G22, G23, G27 modellerini doğru dürüst test etmeden görevlilerine envantere eden FBI ' ın Quantico ' daki eğitim ve araştırma merkezine de gönderirseniz, çok müteşekkir olacaklarından eminim...

Alıntı

Hahaha şu FBI dekiler de ne saf adamlar canım... Smile

Alıntı

lupus demiş ki:
tabancalar demiş ki:Sunu unutmayalim bir ara nette glock 17 ile 100 veya 500 mermi seri atan BOB amca vardı.Emin olun 40sw olsaydı Okadar atamazdı.

.40 SW nin neden olabileceği besleme ve diğer mekanik sorunlarla ilgili olarak yapacağınız derleme çalışmasını, bu sorunlardan bihaber olarak yıllardır G22, G23, G27 modellerini doğru dürüst test etmeden görevlilerine envantere eden FBI ' ın Quantico ' daki eğitim ve araştırma merkezine de gönderirseniz, çok müteşekkir olacaklarından eminim...

Smile Smile

Alıntı

L@stmohik@n demiş ki:Hahaha şu FBI dekiler de ne saf adamlar canım... Smile

+1Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Arkadaşlar Merhaba!
Dört gündür şehir dışındaydım takip edemedimSadBu yeni konu enteresan.Aslında .40Sw nin dezavantajları gibi .45 içinde pek çok olumsuz şeyler var.Daha önce forumda bu konuyla ilgili tartışmalarda kalibreden önemli olan şeyin kullanıcının bilgi ve yetenekleri olduğu sonucu çıkmıştı.Tabii bu kalibrelerde yurtdışından gelecek talep veya yurtiçi oluşacak talep yapılma ve piyasaya arz sürelerini etkileyecek.
Üretici açısından olayın pazarda ki talep yönü 1.sırada galiba...
Saygılar....

Alıntı

lupus demiş ki:

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Konunun bütününü okumadan cevap yazmıştım jeton şimdi düştü Sad
Smile Smile Smile

Alıntı

Yine bir Lupus matıSmileSaygılar üstadım...

Alıntı

lupus demiş ki:

Sn.Lupus,
Amerikallar bu türden aydınlatma çalışmalarına şilt vermeyi severler. Şilti unutmuşsunuz, hatırlatayım dedim.
Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi