Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akdal alacağım ama...
Ghost cd 9 la sn hürkan sayesinde 3 atış yapma fırsatı bulmuştum 15 mt de aralarında 1 cm olan bir üçgen yapmıştım, özellikle nişangah takımını çok başarılı buldum sadece silah soldan vuruyordu sıfırlaması da yapılırsa benim açımdan harika bir tabancadır.

Alıntı

Sn.cihan54!
katkınız için çok teşekkür ederim.
Sn.radius!
Sizde başından beri takip ettiğiniz gibi 1 yıla yakın zamandır bahsettiğimiz iyileştirmeler yenilik ve değişiklik.Bütün plastik şarjörler problemli değildi fakat biz risk almak istemediğimizden sac şarjöre geçtik.3 aydır MKE de sac olarak satış yapılıyor.Tetikde kullanım problemi değil zevke göre değişen estetik diyebileceğimiz(kıtırtı vb)problemler vardı.Daha henüz seri imalata geçmedi mevcut tetiklerde sorunsuz.Novac gezde malumunuz tercih meselesi.
Bunların dışında tabancalarda olacak muhtemel bütün problemlerle ilgili başta sn.Cengizhan olmak üzere birebir ilgileniyoruz.
Satışta olan mevcut tabancalarımızı gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.Bu sebepten geriye çekmeye şu ana kadar ihtiyaç olmadı.Ama ihtiyaç olursa çekinmeden hepsini çağırabiliriz.
Selam ve muhabbetle....

Alıntı

Sn.Dr.Akdal geriye çekme derken zaten hata yada kusurdan dolayı demek istememiştim.Tamamen kullanıcı ve müşterilerinize yapılabilecek bir jest manasında kullandım.Örneğin novak gez ve daha estetikSmilebir tetik gibi...
Saygılar.

Alıntı

SAYIN RADİUS

Fason olarak çalışan firmalar kendilerine verilen proje dosyalarına birebir bağlı kalarak,hatası ve sevabıyla ürün üretecek şekilde çalışırlar.Bizim gibi fabrika bünyesinde Ar-Ge faaliyetleri yapan firmalarda ise kalite sürekli olarak iyileştirilmek üzere sistem kuurlmuştur.

Her iyileştirme sonrası bir önceki nesil tabancaların müşterilerden geri çağrılması ve yeni nesil tabancalar verilmesi, cok zor şartlarda rekabet etmek üzere kurgulanmış firmaların devamlılığına darbe vuracak ekonomik maliyetler çıkaracaktır.

Dünyada bu tarz çalışan herhangi bir firma görebilmek pek mümkün değildir.Ancak kullanıcı güvenliğini tehlikeye sokan ve bariz çalışma problemi yaşayan ürünlerde tadilat amaçlı geri çağırmalar mümkün olabilmektedir.

Sizinde yakından takip ettiğiniz gibi müşteri şikayetlerine en kısa zamanda cevap verebilme kabiliyeti ve problemlerini giderme noktasında Akdal Firması olarak üzerimize düşen yükümlülüğü ziyadesi ile yerine getirmeye çalışıyoruz.

Saygılarımla,

RADİUS demiş ki:Sn.Dr.Akdal geriye çekme derken zaten hata yada kusurdan dolayı demek istememiştim.Tamamen kullanıcı ve müşterilerinize yapılabilecek bir jest manasında kullandım.Örneğin novak gez ve daha estetikSmilebir tetik gibi...
Saygılar.

Alıntı

SAYIN R.DÜZGÜN

TR02 modelimizde Novak Gez standart ürünümüz.Bu ürünümüzü müşteri isteklerini ve memnuniyetini göz önüne alarak standart ürün olarak belirledik.

Mevcut TR02 üretimimiz sac şarjör olarak seri üretime girmiş bulunmaktadır.Bu ürünümüz için müşterilerimizden gelen geri dönüşler çok memnuniyet verici olup,gönül rahatlığı ile sac şarjörlü TR02 NG tabancamızı tercih edebilirsiniz.

Özel tetik talepleri zaman zaman müşterilerimiz tarafından bizlere iletildiği için yeni tetik dizaynı Ar-Ge aşamasında bulunmaktadır.Ancak ömür testleri tamamlanmadığı için yeni tetiğin piyasaya sürülmesi biraz zaman alacaktır.

Ancak mevcut tetiğimizin çalışmasında iyileştirmeler yaptığımız için bu konuda herhangi bir olumsuzluk hissetmeyeceksiniz.Eski tetikteki hassas müşterilermiz tarafından dile getirilen sesli çalışma problemi iyileştirimeler sonucu giderilmiştir.

Mevcut hali ile TR02 NG modelimiz sizi memnun edecek kalliteye ulaşmıştır.MKE den son hali ile temin edebilirsiniz.İyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Saygılarımla,

r.duzgun demiş ki:Sağolun Sn.Dr.Akdal ayrıca iltifat etmedim gördüğümü söyledim. Ama her zamanki gibi mutevaziliği bırakmıyorsunuz. Aldal Tr 02 almaz isem bu iyiliğinize çabanıza ihanet etmiş gibi hissederim kendimi inanın. Bu ilgi ve iyi niyetinize teşekkür ederim. Ayrıca ömür boyu garanti olması çok güzel, çünkü diğer firmalar Tüketici Kanunumuzun yaptırımlı hükümlerine bile kulak asmıyor sırf garanti süresi zorunlu olduğu için veriyorlar. Ben yerli malı kullanmaktan yada almaktan çekinmem yerli malı benim malımdır adı üstünde.

Kısmetse bu ay içinde Ankara mkekten alıyorum o zaman akdal tr-02 modelinizi. Birde sıkboğazlık yapmak istemem ama;
1-) Forumda konuşulmuş olan konulardan şarjör sorunu çözüldü demiştiniz. Şuanki mkek silahları için geçerli mi ?
2-) Yine forumda konuşulmuş-tartışılmış olan tetik sorunu vardı yeni tetik seri üretime geçti mi? Şuanki mkek silahları için geçerli mi?
3-) Tr 02 modelinimi yoksa Tr 02 Ng modelinimi tavsiye edersiniz. Bu soruyu sorma nedenim iyileşme çalışmaları Tr 02 NG modelindemi yapıldı yokda sadece gez farkı mı var. Gerçi yılbaşından bu tarafa revizyon yapıyorsunuz biliyorum ama sizden duymak için soruyorum.
Kolay gelsin

Saygılarımla,

Alıntı

Teşekkür ederim cevaplarınız için Sn.Cengizhan.
Kısmetse bende bu ay içinde gönül rahatlığı ile alırım o zaman...

Alıntı

Ben teşekkür ederim.
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

r.duzgun demiş ki:Teşekkür ederim cevaplarınız için Sn.Cengizhan.
Kısmetse bende bu ay içinde gönül rahatlığı ile alırım o zaman...

Alıntı

Sayın Dr.Akdal,

Gerçekten bu akşam sizin ve Cengizhan' ın yazdıklarını okuduğum için çok mutluyum. Şuana kadar Stoeger almayı düşünüyordum.
Ben çok yoğun olarak çiftlik ziyaretleri yapan, üniversiteden ayrılmış-özel olarak çalışan bir Doç.Dr. Veteriner Hekimim. Can güvenliği nedeni ile bu ay içerisinde (muhtemelen önümüzdeki hafta) alacağım MKE' den silahımı.
Şimdi Akdal almak istiyorum. İstiyorum, çünkü sizlerin bu eforuna destek sağlamak zorundayız. En azından ben böyle dşünüyorum. O çok beğendiğimiz (haklı olarak) yabancı markalar nasıl büyüdüler. Başta kendi ülkesinde silah edinmek isteyenler silahını onlardan aldılar.. Onlar da güçlendi, ARGE ye daha çok bütçe ayırdı. Çok özetle yazıyorum ama bence bu detay bir silah firmasının büyümesindeçok önemli.
İşbu nedenle, ben de neredeyse hiçbir soruya cevap yazmayan bir firmadan silahımı almaktansa, satın alma sonrası bana destek olacağına beni inandıran AKDAL' dan alırım. ÜSTELİK ÖMÜR BOYU GARANTİ!!!
YANLIZ bir sorum olacak;
TR-04 modelinin TR-02 modelinden ne farkı var? Sizin öneriniz nedir??

Sevgi ve saygılarımla..

Alıntı

BACCIO demiş ki:Sayın Dr.Akdal,

Gerçekten bu akşam sizin ve Cengizhan' ın yazdıklarını okuduğum için çok mutluyum. Şuana kadar Stoeger almayı düşünüyordum.
Ben çok yoğun olarak çiftlik ziyaretleri yapan, üniversiteden ayrılmış-özel olarak çalışan bir Doç.Dr. Veteriner Hekimim. Can güvenliği nedeni ile bu ay içerisinde (muhtemelen önümüzdeki hafta) alacağım MKE' den silahımı.
Şimdi Akdal almak istiyorum. İstiyorum, çünkü sizlerin bu eforuna destek sağlamak zorundayız. En azından ben böyle dşünüyorum. O çok beğendiğimiz (haklı olarak) yabancı markalar nasıl büyüdüler. Başta kendi ülkesinde silah edinmek isteyenler silahını onlardan aldılar.. Onlar da güçlendi, ARGE ye daha çok bütçe ayırdı. Çok özetle yazıyorum ama bence bu detay bir silah firmasının büyümesindeçok önemli.
İşbu nedenle, ben de neredeyse hiçbir soruya cevap yazmayan bir firmadan silahımı almaktansa, satın alma sonrası bana destek olacağına beni inandıran AKDAL' dan alırım. ÜSTELİK ÖMÜR BOYU GARANTİ!!!
YANLIZ bir sorum olacak;

Sevgi ve saygılarımla..

Asil dusunceniz icin kendi adima tesekkur ederim... Dr.akdal ve ekibi yurdumun zorluklari icinde uretim yapmaya calisiyorlar. Yaptiklari urunleri simdiden yurt disi pazarlara yolluyorlar. Gelecekleri ise cok parlak. henuz yeni de olsa bebekleri henuz emeklesede gun gectikce daha iyi oluyor.

Bu arada yeni tetigi poligonda umarim yarin goruruz Sn.Dr.Akdal... Smile

Alıntı

BACCIO demiş ki:YANLIZ bir sorum olacak;

Sevgi ve saygılarımla..

Sayın BACCIO TR04 TR01'in ortopedik kabzelisi, TR02 ise ortopedik kabzeli Walter benzeri olan tabancadır. Sanırım şu an TR02NG olarak satılmakta. İkisi arasındaki fark glock ve walter benzerliklerinde ve ortopedik kabze ve normal kabzeli olmasıdır ve başka bi farkları yok benim bildiğim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi