Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Taşıma (Everyday Carry)
Trolleyecek başka yer bulamadınız da mı bu foruma dadandınız? Bu forumu trollemeye kapasiteniz yetmemiş zaten...

Neymiş: uçmayı bilmiyorsan çalallık! Yapmayacaksın!
Smile

Saygılar

Sn. karadeniz53'ün mesajını görmek için yazılmıştır...

Bence konusu suç oluşturmadığı sürece bu tarz olayların arada bir yaşanması lazım.
Tatil falan derken girememiştim, çok keyifliydi okumakSmile
Saygılarımla

(03-08-2014, 04:25 PM)Altuğ demiş ki: Bence konusu suç oluşturmadığı sürece bu tarz olayların arada bir yaşanması lazım.
Tatil falan derken girememiştim, çok keyifliydi okumakSmile
Saygılarımla

İnternet ortamında bu durum ne derece suç olur bilmiyorum ama polis gibi davranmanın kendini polis olarak tanıtmanın suç olduğunu hatırlıyorum.

Saygılar.

Bir insan neden kendini polis olarak tanitir ya Smile

Saygilar...

(03-08-2014, 06:14 PM)Murata demiş ki: Bir insan neden kendini polis olarak tanitir ya Smile

Saygilar...

Bunlardan çok var sayın Murat Bey;
İşim gereği aylık ortalama 5 bin km yapan sürekli yollarda olan birisi olarak trafikte gezen o kadar çok buna benzer tip varki anlatamam.
çakar lamba taktırmış, siren taktırmış, olur olmayacak yerde önünü açmak için sizi taciz eden tipler var, Hatta eskidende vardı, sivil polis arabalarının Renault Toros olduğu zamanlarda Türkiyede yerli otomobil olarak en çok Tofaşlardan sonra beyaz renk Toros'lardan satılırdı.

İnsanlar nedense Polis taklidi yapmayı seviyor, Polis olunca bir ayrıcalıkları olduklarına, hakları olmayan şeyleri yapabileceklerine, insanların bunlara müsamma göstereceklerini falan zannediyorlar herhalde.

Çocukluk ve gençliğimi yaşadığım yerde ismini hatırlayamadığımız bir abimiz beyaz renk toros alıp arka cam önüne polis telsiz anteni monte ettirmişti arkadan görünsün diye, komserdi lakabı onu hatırlıyorum gelir gider bugün şöyle yaptım böyle yaptım, şunu korkuttum, yolda şunu durdurup 2 tokat falan attım diye saçma sapan şeyler anlatırdı. Kurusıkı silah taşırdı. Mahalleden ayrıldıktan bir zaman sonra duydum kafasına levye yemiş birisinden ölümden dönmüş 15 gün hastanede yatmış 1 hafta uyutmuşlar devamlı adama artislik yapıp adam karşılık verince kurusukı silahını çekip gelişen bir olaydı bir süre konuşuldu bizim oralarda. Hastaneden çıkınca torosunuda satmış.

Konuyu dağıtmayayım bu tipler cahil zihniyetler, bu arkadaşda şimdiden böyle yapıyorsa ileride arabasına çakar lamba siren taktırıp gezen zevkek kafilesinden olucaktır.

Münasebetsiz, yazdığı saçmalığı bozmayacakmışız da, "geyik" sürecekmiş. Angry

Sn.tirendaz, bu çocuğun bilemediği şey; forumda aklının alamayacağı kadar çok ''geyik avcısının'' olması. Smile

Saygılar.

(03-08-2014, 12:28 AM)pol53 demiş ki: amaaan yaa sizde tamam polis molis değilim tabancamda yok neyapayım alamadım almak için paramda yok zaten olsada alamam yaşım tutmuyor zaten diğer malzemelerde benim değil babamın zaten babam polis. en azından inanıyormuş gibi yapsaydınız keşke iyi geyik yapardık yanii..

Ah canıııımm, kıyamam sana. Bu mesaj ve diğerleri silinmesin, ibretlik olsun.

(03-08-2014, 12:31 AM)lupus demiş ki: '' Somebody picked the wrong forum.''

Yanlış dükkan Sn.pol53...Hem de çok...Smile

İşte bu şahıs bahtsız bedevinin ete kemiğe bürünmüş hali...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi