Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Taşıma (Everyday Carry)
sy sandeman,ne yalan söyleyim o mavi hapi görünce benimde aklima ayni mucize gelmisti. Smile
ben üst sag kösedeki mavi cismi merak ettim?

Poşet efendim,naylon poşet. Onun çelik olanı maalesef bulunmuyor Smile
Not: Tam liste için bkz http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...356&page=1

evrenay demiş ki:Neyse hele ben bir P7 mi alayım polimerler kasaya, çelikler bele

Cool

Sayın lupus, kısmet olursa bugün saat 13:00 gibi yanınızdayız, daha önce haber veremedim kusuruma bakmayın.

evrenay demiş ki:iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Aslen Navara cı olduğum için kamyoncu efradından sayılırım, tedbirli gireriz virajlara alimallah.

Masadaki ETİ ve TAM gıda faturalarından tahmin etmem gerekirdi yakınlarda olduğunuzu, tedarikçilerinizi ziyaret etmek isterseniz ben de sizi beklerim :-).

Silahımı dediğiniz gibi taşıyorum. Snapcap lerle biraz idman yaptım (İsrail tekniği için).

Sizi Steyr ınızı satmıyor muydunuz? Üzülmüştüm ilanı görünce. Tırnak problemleri yaşadığınızı okumuştum. Silahlarımız arasında 5-10 silah var yok seri numaralarına göre. Yanış bilmiyorsam sizin silahınız permi ile gelmişti. Tırnak problemi hiç yaşamadım. Ancak bir kez limb wristing, 3 kez de aşırı yağlamaya ve şarjöre bağlı kovan sorunu yaşadım. Hatta bir keresinde kovan komple fişek yatağında kaldı, sürgüye bie sıkışmadı. 3 şarjörüm var biri sıkıntılı, onu tespit etmem lazım. Neyse hele ben bir P7 mi alayım polimerler kasaya, çelikler bele :-)

Sn. evrenay,

Silahımı MKE'den aldım,permi ile gelen bir silah değil.İlk başlarda tırnak ile ilgili oldukça sıkıntılı anlar geçirdim fakat şükür şu anda hiçbir problemim yok.Evet Steyr hala satılık ama bu onu özenle taşımayacağım anlamına gelmiyor Smile

Saygılar

Teşekkür ederim sayın Sandeman. Allah sağlıkla kullandırsın, daha doğrusu Allah mecbur bırakmasın. Smile

Sn Sandeman sanırım yanınızda hamal gezdiriyorsunuz, bunları taşımak için...Big Grin

valla bende bir telefon, bir tabanca birde, araba anahtarı var, fazlası fazla...

Ben de ceplerimin muhteviyatımı bir dökeyim dedim, ilginçtir, çoğu malzeme Sn. Sandeman ile benzerlik taşıyor, cep telefonu tercihlerimiz bile aynı imiş. Big Grin

[Resim: cepler.jpg]
Halen yurtdışında olduğum için silahımı gösteremiyorum. Smile

Sizin bu "cep" olarak adlandırdığınız "şey" nasıldır merak ettim. Başka platformlarda farklı isimleri olsa gerek. Big Grin

baris demiş ki:...
Halen yurtdışında olduğum için silahımı gösteremiyorum. Smile

Baris Bey, kusura bakmayin merakimdan soruyorum, hep yurt disinda oldugunuzu soyluyorsunuz ama mesajlariniz hep turkiye ip numaralarindan geliyor? Nasil oluyor?

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi