Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Taşıma (Everyday Carry)
[Resim: 007inl.jpg]

[Resim: Grnt000.jpg]

Sazyın fallout,
Steyr'inizi çıplak ve kurulu-emniyetsiz taşıyorsunuz herhalde. Anlaşılan silah olsun olmasın çakı standart aksesuvar olmuş.

Bana emsal teşkil edebileceği için soruyorum, nasıl taşıyorsunuz M9 unuzu.

Not: Mavili beyazlı pervanelere her zaman hasta olmuşumdur, her ne kadar gökteki yıdızlara ulaşmak mümkün olmasa da. Bir pervane de ben aldım geçenlerde, en az Steyr ın tetiği kadar sertmiş :-).

evrenay demiş ki:Sazyın fallout,
Steyr'inizi çıplak ve kurulu-emniyetsiz taşıyorsunuz herhalde. Anlaşılan silah olsun olmasın çakı standart aksesuvar olmuş.

Bana emsal teşkil edebileceği için soruyorum, nasıl taşıyorsunuz M9 unuzu.

Not: Mavili beyazlı pervanelere her zaman hasta olmuşumdur, her ne kadar gökteki yıdızlara ulaşmak mümkün olmasa da. Bir pervane de ben aldım geçenlerde, en az Steyr ın tetiği kadar sertmiş :-).

Sn. evrenay,

Silahımı kılıfsız tetik kurulu,emniyet açık fakat fişek yatağı boş olarak taşıyorum.Neden derseniz alışkanlık diyeceğim.Siz tetik kurulu değil,emniyet açık ve fişek yatağı boş olarak taşıyorsunuz tahminim.Müsait bir zamanda Bursa'ya gelebilme durumunuz olursa karşılıklı görüşerek ayrıca atış yaparakta forum için silahlarımızı ilk elden karşılaştırabiliriz.
Pervaneniz hayırlı olsun bu arada.Aman tetik gibi sert basmayın zira ne yapacakları belli olmuyor benim gibi bir virajı iki kere dönebilirsiniz sonra. Smile

Saygılar

fallout demiş ki:Pervaneniz hayırlı olsun bu arada.Aman tetik gibi sert basmayın zira ne yapacakları belli olmuyor benim gibi bir virajı iki kere dönebilirsiniz sonra. Smile

acemi bunlar acemi...Big Grin Big Grin Big Grin

Heybemden ve ceplerimden taşanlar Smile

[Resim: hpim4929.jpg]

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Aslen Navara cı olduğum için kamyoncu efradından sayılırım, tedbirli gireriz virajlara alimallah.

Masadaki ETİ ve TAM gıda faturalarından tahmin etmem gerekirdi yakınlarda olduğunuzu, tedarikçilerinizi ziyaret etmek isterseniz ben de sizi beklerim :-).

Silahımı dediğiniz gibi taşıyorum. Snapcap lerle biraz idman yaptım (İsrail tekniği için).

Sizi Steyr ınızı satmıyor muydunuz? Üzülmüştüm ilanı görünce. Tırnak problemleri yaşadığınızı okumuştum. Silahlarımız arasında 5-10 silah var yok seri numaralarına göre. Yanış bilmiyorsam sizin silahınız permi ile gelmişti. Tırnak problemi hiç yaşamadım. Ancak bir kez limb wristing, 3 kez de aşırı yağlamaya ve şarjöre bağlı kovan sorunu yaşadım. Hatta bir keresinde kovan komple fişek yatağında kaldı, sürgüye bie sıkışmadı. 3 şarjörüm var biri sıkıntılı, onu tespit etmem lazım. Neyse hele ben bir P7 mi alayım polimerler kasaya, çelikler bele :-)

Sayın sandeman, ya Portekiz'de kış devam ediyor siz 18 cepli kabanla geziyorsunuz, ya da şehirde avcu yelee giyenlerdesiniz. Masallah yok yok.
Bu arada 4 beyaz tabletin üzerindeki mavi mucize hayli dikkat çekiyor heheheheh (affınıza sığınarak).

Sayın Sandeman, tabancanızı çıkaramadım. Rica etsem modelini söyler misiniz?

Öhhöööö Big Grin Yapmayın efendim,o majezik. Diş ağrısı neyim için birebirdir. İlahi SmileMucizelere bel bağlayacak yaşta mıyız,otuzu yeni bulduk.
Paltoya yeleğe ne hacet,ben bunları heybemde taşıyorum. Daha neler var da heybede,hepsini de koymadım. Patlıcan kurusuyla biber kurusunu da dahil etseydim komik olurdu artık :p
Tabanca Yavuz 16 Compact efendim.
Işık ve sevgiyle...

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi