Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarihi Colt'lar
Sn.İlksurfer ;

Silahlarınız çok güzel , güle güle kullanın .Hiç tetiğe basılmamış gibi duruyor , bence koleksiyonunuz için çok nadide ve temiz parçalar .Hala duruyorlarmı ? Sanki fotolarını forumda bir yerlerde görmüştüm bulamadım şimdi .Saygılar

Alıntı

Cok tesekkurler Sn Spir. Evet hala duruyorlar. Her ucu de 35 senedir atis yapilmamis,toplari donmemis vaziyetteler. Python'un tetigini cok merak ettigim icin, topu cizilmesin diye sokup o sekilde tetigi denedim. Gercekten herkezin elinin degmesi gereken bir tetik. Resimleri tekrar gonderiyorum.

[Resim: 89049b67.jpg]
[Resim: eafa6f58.jpg]
[Resim: 28198596.jpg]
[Resim: f068fff8-1.jpg]
[Resim: 6fd5e06b-1.jpg]
[Resim: 4f44017f.jpg]
[Resim: f068fff8.jpg]
[Resim: 3c0fecf2-1.jpg]
[Resim: 765a907b-1-1.jpg]

Alıntı

Saat gibi calisan Colt Python'umun sesi. Smile[Resim: th_68c42f3d.jpg]

Alıntı

Yurdum insanının eline layık görülmeyen ve bu yüzden asla sahip olamayacağım bu tarz nadide silahları gördüğümde, içimden boğazıma düğümlenen bu duyguyu bürakratlarımıza da yaşatsak, emin olun yurdum brokratlarının silaha olan bakış açısı şu an ki gibi olmazdı.
Sn.İlksurfer ;
Her ne kadar kebap fotoğrafları ile size takılsakda, sizi çok taktir ediyorum.
Silah sever bir Türk'ün her daim arzu ettiğimiz ve hakkımız olan bir özgürlüğü ~75 milyon da 1 kişinin bile olsa başka bir memlekette olmasına rağmen yaşaması tek tesellimiz .
Çünki sizin gibi biri daha yok varsa da ben görmedim ,duymadım . Bizim gibi silah aşığı insanları tehtit unsuru olarak görülmediği binlerce mil uzaklıkta bir ülkedesiniz . Benim ve forum ahalisi adına silahlarınıza iyi bakınız .Çünki onlar bize sanıldığından çok şeyler ifade ediyor,manevi güç veriyor.Saygılar..

Alıntı

Cok tesekkurler Sn Spir. Insallah sizlere de nasip olur...Undecided

Alıntı

Sanırım bu muhteşem mizansen ve enstantaneleri, Samuel amca nın varisleri bile ayakta alkışlamışlardır.

Alıntı

Cok tesekkurler Sn meftae...

Alıntı

Üretiminin son dönemlerde Python üretmiş olmak için üretilenler hariç, Python revolverde gerçekten ayrı bir sınıf...
Çok hoş bir paylaşım Sn.İlksurfer, elinize sağlık....

Alıntı

Tuh, kacirdik silahi.Smile
$920,000 dolara satilmis.

Colt Walker
[Resim: 2008_1027_julia_gun.jpg]

http://acn.liveauctioneers.com/index.php...ia-auction

Alıntı

Sn. arkadaşlar,

Keşke bizde de eski veya "replica" silâhların kullanımı serbest olsa da (MKE kanalıyla bile) biz de bu zevkleri tadabilsek.

Saygılar,

alikozanoglu

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi