Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tarihi Colt'lar
Cok tesekkurler.
Eee, herkezin onceligi farkli Ustadim. Siz BHP lerden Glocklara geldiniz. Ben fonksiyonel naylonlardan koleksiyonluk BHP ve Python'lara. Malum once kotu gunleri dusunmek lazim... Hayati kurtaracak silahlari tamamladiktan sonra (naylonlar gibi), bu tarz antikalar tabii ki her eve lazim... hahaha

Alıntı

Bir ara Osmanlı parası kolleksiyonu yapıyordum, kolleksiyonun tadı, tarih geriye gittikçe ve çil buldukça artıyor, size de mevlam nice çil antika silahlar bulmak nasip eylesin.

Alıntı

Cok tesekkurler...

Alıntı

Sn. berkeley sn ilksurfer ettiğiniz aynı duaya bende talibim şimdiden Amin.

Alıntı

Sn. ilksurfer eski nesil silahçılardan bir abimin bir lafı var güzel bir kabza veya çok temiz kalmış eski bir silaha ait bir şarjör gördüğü zaman bu şarjör bir tabanca eder bu kabza bir tabanca eder der.Aynen öylede sizin silahların yanlarındaki sandık vb. aksesuarlarda üç beş tabanca eder herhalde kıskanmamak ne mümkün syglr. slmlr.

Alıntı

Hayirli olsun sn.ilksurfer.Imrenmemek elde degil.Sevdiginiz seylerle ilgileniyor,hobilerinizi gerceklestirebiliyor olmak ne güzel birsey.
Galiba böyle giderse evinizdeki naylon sayisi azalip gerini gercek silahlara barakacak.Bravo,cok güzel revolverler.

Alıntı

Eksik olmayin arkadaslar... Guzel temennileriniz icin tekrar cok tesekkurler...

Alıntı

Tarih kokan Colt Revolver resimleri ve tayların evrimi...

http://www.ocyoung.com/

Alıntı

Bence colt'un eskileri daha estetik ve kaliteli görünürken günümüzde de S&W da eskiye nazaran şuan daha şık ve kaliteli görünüyor. Yanılıyorsam affola kişisel görüşüm. Her ikiside tek kelimeleyle süper.

Alıntı

Colt'un asaletine hayranım,
Bu resimler ile birlikte colt'ta olan hayranlığım ve
Saygım dahada arttı.
Gerçekten saygı duyulması gereken bir silah markası.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi