Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr M9A1 TIRNAK (extractor) sökümü
sn lupus ' tan bu bilgileri bekliyordum kendilerine tesekkur ediyorum , sn melihaga ' yi haddim olmadan ignelemis olabilirim ama buda hosgorusunu diger yazilarindan bildigim icindir . sn ekeke'nin de son onerisine bunca tecrube ile sabit olmus deneyimler varken katilmamak elde degil .
Demek ki sadece goruntu , estetik , marka bilinirligi bir silaha sahip olmak icin yeterli degil . Ancak ben yine de neden su HS isinamiyorum onu da anlayabilmis degilim ...

Alıntı

hot_ice demiş ki:Ancak ben yine de neden su HS isinamiyorum onu da anlayabilmis degilim ...
Sn.hot_ice, bu da gayet normal bir şey. Çünkü piyasada kalitesiz denilemeyecek pek çok marka ve model, pek çok atıcıya çok soğuk veya itici gelebiliyor. Bu da farklılığın getirdiği güzellik ve çeşitlilik. Saygılar.

Alıntı

Bunun belirttiginiz gibi bir farklilik oldugunu ve kalitesiz olmadigini ( HS ) kabul edliyor , ellerinde bu guzelligi ve cesitliligi bulunduran arkadaslarima bol isabetli cansiz hedef vuruslari diliyorum ( HS ile)

Alıntı

melihaga demiş ki:
hot_ice demiş ki:sn melihaga ,
bu mesajima sizden cevap kesin bekliyordum zaten...malum HS ye olan hayranliginizi herkes bilir , sahibi oldugunuzu da ...
steyr ile HS arasindaki kalite farkini masaya yatirmak lazim bence , yoksa ben de normalde steyr tercih edecekken sadece fiyatinin ucuz olmasindan dolayi HS tercih etmek zorunda kalmayayim ...

Sn Hot_ice

öncelikle HS hayranı olmadığım gibi daha önce aldığım HS yide elden çıkardığımı forumda birkaç defa belirtmiştim, sözüm sadece steyre değil kıyaslayınca pahalı satılan tüm polimerler için aynı şeyi söylüyorum, MKEK de satılan tüm silahların fiyatları çok pahalı ama bir steyr ile bir HS arasında neredeyse iki katı fiyat farkı var ama kesinlikle iki katı kalite farkı yok ve olamaz.

normal standart hizmet silahlarının en pahalıları bile bin dolar değilken üçbinküsür dolara satılan hiçbir silah bu parayı haketmiyor demek istedim...

eğer benim hayran olduğum bir silah varsa o da sig p210, Walther p 38 ve SW 500 dür, başka hiçbir silah henüz beni kendine hayran bırakacak seviyeye gelememiştir...

Sn.Melihaga Yoksa sizde bir kaptırmatormusunuz surekli silah degistiriyorsunuzSmile))

(tabiki bir saka lutfen yanlıs anlasılmasın. Para var huzur var derler ya neyse agaya da bu yakısırSmile))))

Alıntı

aga gun gelecek takacak beline bir Glock ( muhtemelen G 26 ) ...

Alıntı

Yok bence bos gezer yıne de almaz bu saatten sonra yıne bır GlockSmile
(Bu arada aga adına konusuyoruz ama zamanın da bu forum acılmadan once bır Glock19 sahibi idi kendisi)

Alıntı

Sn Arkadaşlar,

Bence Ağa mıza fazla bulaşmayın. Özellikle de Glick mevzusunda.....Big Grin

Alıntı

hot_ice demiş ki:aga gun gelecek takacak beline bir Glock ( muhtemelen G 26 ) ...

Sn Hot_ice malesef bu imkansız gibi, glock kullanmıştım elden çıkardım, glockla kıyaslanmayacak derecede ergonomik ve yakışıklı olan HS bile en fazla 6 ay dayanabildi, ve aldığım fiyatın altında bir bedelle elden çıkardım, kısacası laylon bana göre değil...

Alıntı

OTHER demiş ki:
melihaga demiş ki:
hot_ice demiş ki:sn melihaga ,
bu mesajima sizden cevap kesin bekliyordum zaten...malum HS ye olan hayranliginizi herkes bilir , sahibi oldugunuzu da ...
steyr ile HS arasindaki kalite farkini masaya yatirmak lazim bence , yoksa ben de normalde steyr tercih edecekken sadece fiyatinin ucuz olmasindan dolayi HS tercih etmek zorunda kalmayayim ...

Sn Hot_ice

öncelikle HS hayranı olmadığım gibi daha önce aldığım HS yide elden çıkardığımı forumda birkaç defa belirtmiştim, sözüm sadece steyre değil kıyaslayınca pahalı satılan tüm polimerler için aynı şeyi söylüyorum, MKEK de satılan tüm silahların fiyatları çok pahalı ama bir steyr ile bir HS arasında neredeyse iki katı fiyat farkı var ama kesinlikle iki katı kalite farkı yok ve olamaz.

normal standart hizmet silahlarının en pahalıları bile bin dolar değilken üçbinküsür dolara satılan hiçbir silah bu parayı haketmiyor demek istedim...

eğer benim hayran olduğum bir silah varsa o da sig p210, Walther p 38 ve SW 500 dür, başka hiçbir silah henüz beni kendine hayran bırakacak seviyeye gelememiştir...

Sn.Melihaga Yoksa sizde bir kaptırmatormusunuz surekli silah degistiriyorsunuzSmile))

(tabiki bir saka lutfen yanlıs anlasılmasın. Para var huzur var derler ya neyse agaya da bu yakısırSmile))))

Sn Other evet kaptırmatörümBig Grin Big Grin Big Grin kılıku hediye ettim 200 mermide üstte verdim, ayraca HS yide 1500 dolara 150 mermi ile birlikte verdim...

Alıntı

hot_ice demiş ki:sn lupus ' tan bu bilgileri bekliyordum kendilerine tesekkur ediyorum , sn melihaga ' yi haddim olmadan ignelemis olabilirim ama buda hosgorusunu diger yazilarindan bildigim icindir . sn ekeke'nin de son onerisine bunca tecrube ile sabit olmus deneyimler varken katilmamak elde degil .
Demek ki sadece goruntu , estetik , marka bilinirligi bir silaha sahip olmak icin yeterli degil . Ancak ben yine de neden su HS isinamiyorum onu da anlayabilmis degilim ...

Sn Hot_ice merak etmeyin öyle her lafa alınacak yaşı çoktan geçtik, ve içinde hakaret vs olmayan hiçbir lafa alınmam rahat olun...

şu ana kadar incelediğim ve atış yaptığım silah çeşitleri kesinlikle 50 nin çok üstünde ve tüccar olduğum içinde bir malın ederi ve fayda fiyat oranını hesap edecek durumda olduğumdan fikir soran insanlara fikrimi ve düşüncemi söylüyorum...

ayrıca daha öncede söylemiştim genelde insanlar bildiği veya sahip olduğu silahları över ve en iyisi olduğunu iddia eder, oysa ben sahip olduğum silahları kötüledim ve sattığım silahı övüyorum, bu bile bu konulardaki samimiyetimi gösterir diye düşünüyorum...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi