Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Kasalari Resimleri
(04-01-2010, 03:01 PM)KUBİLAY demiş ki: Bizim Gaziantepli Sanayici dostlarımız daha iyisini çok ucuza yapar benceSmile Ama içine göstermelik aksesuar ne koyarlar bilemem.

G.Antep kasalarına zerre güvenim yok. Bizim memlekette hırsızlar önce bu kasalara saldırıyor. Birkaç dakika içinde açabiliyorlar.

Alıntı

Babadan dededen kalma yöntemlerle yapılan Gaziantep kasaları, ne yazık ki Çayna' dan alınacak 40-50 dolarlık aletlerle o kadar hızlı açılıyormuş ki, görünce şaşırdım kaldım...

En dandik kasa, hiç olmayandan yeğdir derler, ama kasada değerli herşeyinizi bir araya toplayıp, altın tepside sunma durumu da var tabii..

Hoş, silah kasası sözkonusu olduğunda, çoğu kişi hırsıza değil, ev halkına, meraklı misafir bebelerine vs karşı koruma amaçlı alıyor...

Alıntı

Kasa içi pratik organizatör.

[Resim: rack3_zpsfxmlnfa2.jpg]
[Resim: rack2_zpshwnrf7i8.jpg]
[Resim: rack1_zpsyjgj4esw.jpg]

Alıntı

[Resim: IMAG0492_zps9uvjymvu.jpg]
[Resim: IMAG0669_zps1m9y8hky.jpg]
[Resim: IMAG0667_zpshdezrrsd.jpg]

Saygılar

Alıntı

Sn. S@riyerli;

Kasa ağırlığı kaç kg. acaba?

Şayet 250 kg' dan hafif ise epoksi ile yere montaj yapmanızı tavsiye ederim.

Bu arada kasa bahane silahlar şahane...

Saygılarımla.

Alıntı

(11-11-2015, 12:32 AM)Yasin ALAN demiş ki: Sn. S@riyerli;

Kasa ağırlığı kaç kg. acaba?

Şayet 250 kg' dan hafif ise epoksi ile yere montaj yapmanızı tavsiye ederim.

Bu arada kasa bahane silahlar şahane...

Saygılarımla.

Sn.Yasin ALAN ; Teşekkürler
Boş 310 kg
Dolu 450 kg - yaklaşık -
Ağırlık artsın diye tuğla doldurdum Smile

Saygılar

Alıntı

Sn. S@riyerli ve değerli forum üyeleri;

Aslında ben burada kasa resimleri paylaşmayı pek uygun bulmuyorum.

Kötü niyetli insanlara ve hırsızlara, forumda kasa resimlerimizi paylaşarak dolaylı yoldan yol göstermiş oluyoruz. Resimlerini paylaştığımız kasalarımız, teknik özellikleri açısından art niyetli kişilere ipucu vermiş oluyor bir bakımdan.

Sn. S@riyerli sürç-i lisan ettiysem affola. Ayrıca envanterinizde maşallah birçok kötü niyetli kişilerin ağzının suyunu akıtacak cinsten.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Sarıyerli,

Efendim tuğlaya ne hacet, içine Çelik'ten bir duvar örmüşsünüz ki, yaklaşabilene aşk olsun.

Maaşallah, Allah nazardan korusun.

Saygılarımla

Alıntı

(11-11-2015, 12:57 AM)Yasin ALAN demiş ki: Sn. S@riyerli ve değerli forum üyeleri;

Aslında ben burada kasa resimleri paylaşmayı pek uygun bulmuyorum.

Kötü niyetli insanlara ve hırsızlara, forumda kasa resimlerimizi paylaşarak dolaylı yoldan yol göstermiş oluyoruz. Resimlerini paylaştığımız kasalarımız, teknik özellikleri açısından art niyetli kişilere ipucu vermiş oluyor bir bakımdan.

Sn. S@riyerli sürç-i lisan ettiysem affola. Ayrıca envanterinizde maşallah birçok kötü niyetli kişilerin ağzının suyunu akıtacak cinsten.

Saygılarımla.

Sn.Yasin ALAN ;

Teşekkür ederim .
24 saat güvenlik , bina dışı kamera sistemi , ev içi detaylı alarm ve kamera sistemi ve dolu .45 Colt ile korunuyor.
Yine de haklısınız.

Saygılar

Alıntı

Sn. S@riyerli,

Güvenlik sistemlerinizden bahsetmenizde iyi oldu. Niyetini kötüye kullanacak şahıslar varsa da son mesajınızdan itibaren eminim vazgeçmişlerdir.

Allah nazarlardan saklasın.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi