Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah Kasalari Resimleri
Hazırlıklılık Big Grin
Yazması kadar kazanılması da zor olsa gerek Big Grin

Alıntı

baris demiş ki:O kadar hazırlık var ama tabancaların şarjörleri unutulmuş. Sanırım silahların sahibi tabancada şarjör değişimi yerine "New York reload" tekniğini benimsiyor. Smile
"NewYork reload" nedir bilmeyenler için:
Benim uyguladığım bir yöntem oldu artık New York reload tekniği Smile Ne uğraşacağım şrjör değiştirmekle falan,boş bir vaktimde doldururum Big Grin

Alıntı

Bizim Gaziantepli Sanayici dostlarımız daha iyisini çok ucuza yapar benceSmile Ama içine göstermelik aksesuar ne koyarlar bilemem.

Alıntı

Selam;

[Resim: browningsterlingseriesp.jpg]

Alıntı

KUBİLAY demiş ki:Bizim Gaziantepli Sanayici dostlarımız daha iyisini çok ucuza yapar benceSmile Ama içine göstermelik aksesuar ne koyarlar bilemem.

Gaziantepli üreticilerden özür dileyerek ve reklam olarak algılanmamasını da temenni ederek Ankaralı bir kasa üreticisini tavsiye edeceğim ;Arel Gecegelen

Kendilerini Ankara Büyük Sanayi' de bulunan işyerlerinin, 70-80li yıllarda komşusu olan bir akrabamın dükkanından dolayı biliyorum.
Firma yüksek kaliteli , açılamayan , delinip kesilemeyen kasaları ile tanınıyordu. Özellikle piyasa işi kasa alıp soyulan kuyumcular iş işten geçtikten sonra soluğu burada alırlardı. (http://www.gecegelen.com.tr/tr/hakkimizda.asp )
Daha sonra fabrikayı haliyle Ostim’e taşıdılar İskitlerdeki yerleri de halen durmakta.
Şu anda makine mühendisi olan oğlu işin başında işi bilen hoş sohbet bir insan.
Firma web sitesinden göreceğiniz üzere silah kasaları da üretiyor. Bence daha güzel olan istediğiniz ebat ve özellikte bir tasarım yaptırarak sipariş verebilmeniz ve üretim aşamasında da gidip kasanızın yapımını görebilmeniz. Kısaca piyasadaki hazır standart ürünlere mahkum değilsiniz.
Çelik kasa almayı düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Bir gün kasa yaptıracak olsam çift cidarlı , ekstra çelik takviyeli oksijen kaynağı ile kesilemeyen , yangına dayanıklı , Sargent & Greenleaf * kilit ve şifre sistemli(sitelerinde opsiyonel olarak var gözüküyor) bir kasa imal ettirdim.

*:Bilmeyen arkadaşlar için Sargent Greenleaf kilit vb ürünler yapan sektöründe referans olan bir Amerikan firmasıdır."Military grade" bir asma kilidinin fiyatı 1000-1300$ civarıdır.

https://securitysnobs.com/Sargent-Greenl...dlock.html

Alıntı

Sn. Assasin, resimlerde on kapilarda kullandiklari celikler biraz gozume ince gozuktu. Ama eminim 50 senedir bu isi yapan bir sirket olarak ne yaptiklarini biliyorlardir...

Bu da yeni baslayan bir koleksiyoner. Yolun basinda ama en azindan ileride yer problemi yasamayacak.Smile
[Resim: dsc39221jx4.jpg]

Alıntı

Bu sahis 41 silah kapasitesi olan bir kasaya 125 silah sigdirmis. Daha da bayagi bir yeri var gozukuyor...
[Resim: PR014.jpg]

Alıntı

Bunlar da yer sorunu yasamaz... Big Grin
[Resim: 2010shotshow-01202010-04.jpg]
[Resim: Price-is-Right-safe-600px.jpg]

Alıntı

[Resim: DSCN0852.jpg]

Alıntı

Mor isikli model:
[Resim: collector-blue-lights-open.jpg]

Alıntı

Foruma Git: