Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8000f vs HS 2000 Kullanıcı yorumları...
Harika paylasim Sn. ekeke.Keske bende bu kadar detayli bir calisma yapabilsem.10 uzerinden 10

Saygilar

Alıntı

Dızırt çalışması bekliyoruz Sn.Fallout... söyle sökülmüş içi boşaltılmış... yaylarını filan..

Alıntı

glock demiş ki:Sn.Ekeke dalgınlığımı bağışlayın lütfen paylaşım için sağolun ellerinize kollarınıza sağlık emeğe saygı...

Estağfirullah Sn Glock,
Teşekkürler...Smile

Sn Arkadaşlar,
İyi dileklerini belirten tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Sevgiler

Alıntı

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim Sayın ekeke peki "Fabrika müşteriyle doğru iletişim içinde ilerlerse, müşteri hizmetleri iyi çalışırsa; ömür boyu sıkıntı çekmeden kullanılabilinir kanaatindeyim" fabrikanın müşteri hizmetleri ile ilgili bilgi verebilirmisiniz? Satış sonrası hizmet nasıl? Yanlış anlamayın umarım bi sadece aksesuar vb nedenlerle danışma ihtiyacı duyarsınız satış sonrası hizmetlere Smile süper 2li filan yazsaydınız keşke başlığa ..Smile

Alıntı

alp59 demiş ki:Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim Sayın ekeke peki "Fabrika müşteriyle doğru iletişim içinde ilerlerse, müşteri hizmetleri iyi çalışırsa; ömür boyu sıkıntı çekmeden kullanılabilinir kanaatindeyim" fabrikanın müşteri hizmetleri ile ilgili bilgi verebilirmisiniz? Satış sonrası hizmet nasıl? Yanlış anlamayın umarım bi sadece aksesuar vb nedenlerle danışma ihtiyacı duyarsınız satış sonrası hizmetlere Smile süper 2li filan yazsaydınız keşke başlığa ..Smile

Sn Alp59,

Tecrübelerimi "çizgi film tadında" anlatmak karakterime uygun bir yaklaşım olmadığından "öyle" bir başlık atmadım...

Gelelim müşteri hizmetleri ile ilgili sorunuza...
Henüz silahımla ilgili, "çalışmamasına yol açacak" bir problem çıkmadığından, bu konuda çok açık ve net bir fikrim oluşmuş değil...
Bu mevzuda kesin bir karar verebilecek feedback aldığım zaman tabi ki onu da hemen paylaşacağım...
Şimdilik, bireysel olarak düşüncelerimin belirli bir yöne doğru kaymakta olduğunu, ancak bir karar vermek için erken olduğunu düşündüğümü belirtebilirim...

Sevgiler

Alıntı

Ellerinize sağlık sn ekeke.Cougarla değil atış yapmak daha elime alıp incelemiş bile değilim.Bir türlü denk gelmedi.Birde siz keyif veren atışlarından bahsettiğiniz için merakım bir kat daha arttı.Saygılar...

Alıntı

elinize sağlık çok güzel bir paylaşım olmuş.08.06.2009 tarihinde mke'ye gittim ve burada cougarları inceleme fırsatı buldum.Özellikle 45 liği çok hoşuma gitti oradaki satış temsilcisi 45 'liğinde bile çok rahat bir atış olduğunu söyledi.Gerçekten de şu an için alınabilecek en sağlam ve en güvenilir yerli model olduğu kanısına vardım.

Alıntı

ekeke demiş ki:Sn Ege caddesi'ne de ne zamandır yapmak istediğim bu değerlendirmeye bugün vesile olduğu için teşekkür ediyorum.

Ben bütün paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
Eleyip eleyip iki silah kalmıştı.
Bunlarda sizin elinizdekilerdi Big Grin
Ben başka kime sorabilirim ki. En iyi siz bilirdiniz.Smile

ekeke demiş ki:Henüz silahımla ilgili, "çalışmamasına yol açacak" bir problem çıkmadığından, bu konuda çok açık ve net bir fikrim oluşmuş değil...

Ne güzel bir şey değilmi fabrikanın yolunu bilmemek.

Tekrar teşekkürler Sn. Ekeke. Ricamı kırmadınız.

Alıntı

Egecaddesi demiş ki:
ekeke demiş ki:Sn Ege caddesi'ne de ne zamandır yapmak istediğim bu değerlendirmeye bugün vesile olduğu için teşekkür ediyorum.

Ben bütün paylaşımlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum.
Eleyip eleyip iki silah kalmıştı.
Bunlarda sizin elinizdekilerdi Big Grin
Ben başka kime sorabilirim ki. En iyi siz bilirdiniz.Smile

ekeke demiş ki:Henüz silahımla ilgili, "çalışmamasına yol açacak" bir problem çıkmadığından, bu konuda çok açık ve net bir fikrim oluşmuş değil...

Ne güzel bir şey değilmi fabrikanın yolunu bilmemek.

Tekrar teşekkürler Sn. Ekeke. Ricamı kırmadınız.

Estağfirullah...
Yardımcı olabildiysem ne mutlu...Smile

Sevgiler

Alıntı

Sn. Ekeke,

Başlattığınız objektif ve bilgilendirici mesaj için teşekkür ederim. Emeğinize sağlık.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi