Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IDPA ' ya Kısa Bir Bakış
Ağanın ağalığını çok gördük orda bir sıkıntı yokta, birde izin meselesi olmasa bende çok isterim katılmayı,elimden gelen desteği vermeyi.

Alıntı

Başta Sn.dr.akdal olmak üzere hepinize çok teşekkür ederiz arkadaşlar. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi, daha yolun başındayız ve henüz alfabeyi öğrenmekle meşgulüz. Bu aşamayı geçmeden ve özümsemeden her şey için çok erken. Saygılar.

Alıntı

Bakın şimdi Melih ağam yine heveslendirdiniz, yine caydınız diyecek...

Smile Ağam siz bir etkinlik düzenleyin, Sn.150 arkadaşımız otobüsü oteli ayarlar, bir gelir malatyanın gazını alırız.... Big Grin Big Grin Big Grin

Saygılar.

Alıntı

NorthWolf demiş ki:Bakın şimdi Melih ağam yine heveslendirdiniz, yine caydınız diyecek...

Smile Ağam siz bir etkinlik düzenleyin, Sn.150 arkadaşımız otobüsü oteli ayarlar, bir gelir malatyanın gazını alırız.... Big Grin Big Grin Big Grin

Saygılar.

Sn NorthWolf, her zaman beklerim memnuniyetle...

Ama dikkat edin malatya sizin gazınızı almasın, malum kayısı mevsimi geliyor...Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Teşekkür ederim Ağam... Ama siz etkinliği düzenleyeceksiniz, bir otobüs tedarik eyleyip istanbul ve doğu marmara ekibi, yolda ankara ve taifesini alıp malatyanın bademini ve kükürtsüz kayısısını görmeye gelelim... Smile E artık Gazımızmı olur, yoksa motormu bozarız.... Gülü seven dikenine katlanır...

Sevgiler.

Alıntı

Hadi hayırlısı,trap dalında milli takıma girebilmeyi başaramamıştım,inşallah tabancatüfek.com takımına girmeyi başarırız...saygılar.

Alıntı

Sn NorthWolf, şahsınızda tüm arkadaşları davet ediyorum, hepinizi misafir etmekten mutluluk duyarım...

ayrıca kirazlarda bugün yarın çıkar...

Alıntı

Teşekkür ederim ağam... Hemen MSN'i filan olan arkadaşlar beyin fırtınasında bulunalım...

Bu arada Şimdi bizim Karadenizin yaylalarınında tam zamanıdır... yemyeşil çiçekler vs... Yokmu bir Karadenizli Ağa ???

Saygılar sevgiler...

Alıntı

melihaga demiş ki:Sn NorthWolf, şahsınızda tüm arkadaşları davet ediyorum, hepinizi misafir etmekten mutluluk duyarım...

Sn Melihaga,
Paylaşımlarınızı keyifle seyrediyorum.Sizin orda yeni bir hastane yatırımı yapıyoruz biraz gecikti ama bugün yarın kapılarını açacak.Sık geliyorum tanışmaktan mutlu olacağım.
saygılar

Alıntı

xlcod3r demiş ki:Ancak mevzuat beyin, neye nereye kadar müsade edeceğinide araştırmak lazım gelebilir diye düşünüyorum.
Saygılar...

Bende Sn.xlcod3r katılıyorum.
En başında kanun, nizamları araştırmak lazım.
Nereye kadar izin var, hangi şartlarda var...
Başladıktan sonra hevesimiz kursağımızda kalmasın.

Bundan sonraki yeter ki bizim gayretimiz olsun.
Elimizden geleni yaparız.

Ayrıca bu işe girmeden evvel ekipman alımında bana yardımcı olmanız gerekecek. Smile
Hangisi bu iş için kullanımda ve fiyatta uygun gibi...

Eminim diğer arkadaşlara da bu bilgiler faydası olacaktır.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi