Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üye İsimleri, Rumuzlar, İmzalar...
(15-03-2013, 02:34 PM)By_Düzce demiş ki: Sn. ilksufer yıldızlar için çok teşekkür ederim, sayenizde teğmen rütbesi taşıyorum artık Big Grin Big Grin
Saygılar.

Teğmen değil Üsteğmen Sn By_Düzce.Big Grin

Alıntı

Sn. ilksurfer, efendim ben bir kaç gündür foruma giremiyordum, bu gün girdiğimde ise yazdığım mesajları düzenleyemediğimi fark ettim ve şaşırdım bir sorun mu var sistemde yoksa o seçenek kaldırıldı mı? Eğer forumda bu konunun daha önce bahsi geçmişse çok özür dilerim.

Saygılar, selamlar...

Alıntı

Estagfurullah.

Bir sureligine mesaj silme / duzenleme ozelligini kapattim. Ileride tekrar acacagim.

Tesekkurler,

Alıntı

Sayın ilksurfer,

forumun eskilerinden sayın ceycey forumdan ayrılmış gözüküyor (takma adının altında unregistered yazıyor), birşey mi oldu?

Selamlar,

Alıntı

Sn. İlksurfer, bir mail göndermiştim. Bakma imkanınız oldu mu acaba?

Alıntı

(03-04-2013, 11:25 PM)evrenay demiş ki: Sayın ilksurfer,

forumun eskilerinden sayın ceycey forumdan ayrılmış gözüküyor (takma adının altında unregistered yazıyor), birşey mi oldu?

Selamlar,

Bazı üyeler kendi istekleri ile forumdan ayrıldı.Sn darre özkanx7 ve mrt1'de bunlara dahil.
Saygılar...

Alıntı

Sayın Moderatörler,

Rica etsem nickimi Bilge Kağan olarak düzeltebilir misiniz? Oğlumun isminden mütevellit benim için anlamlı.

Teşekkürler, saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus ve Sn. ilksurfer, uzun zamandır forumu takip ediyorum fakat üye olmak iki ay önce aklıma geldi, kullanıcı adı olarak "isotop" kabul edilmedi ve başka örnekler sunuldu bende "isotop10755" rumuzunu seçtim.

Eğer mümkünse kullanıcı adımı "Fantiko" olarak değiştirebilirmisiniz?

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi